قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 291661
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۲۲:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم تأکید کرد: در زمینه عزاداری صحیح فرهنگسازی کنیم


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در یکصد و هفتادمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم گزارشی درباره فعالیت های انجام شده در رابطه با هیات های عزاداری و موضوع های مرتبط با آن ارایه داد.     

وی بر تبیین فرهنگ صحیح عزاداری در جامعه و گسترش معارف اسلامی به ویژه فرهنگ غنی شیعه در جامعه تاکید کرد و گفت: ضروری است، هدف از قیام حضرت سیدالشهدا(ع) و پیام عاشورا و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برای جامعه به درستی بیان شود.

وی برگزاری جلسه های آموزشی و کارگاهی برای مسئولان و رابطان هیات های عزاداری با حضور کارشناسان را، از جمله برنامه های اجرا شده توسط این اداره کل برشمرد و بر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در این زمینه تاکید کرد.  

حجت الاسلام والمسلمین اسکندری با بیان اینکه باید در زمینه عزاداری صحیح فرهنگسازی کنیم، اظهار کرد: کار آموزشی و فرهنگسازی در این زمینه باید به صورت مداوم و مستمر ادامه داشته باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم بر بصیرت و هوشیاری در مساله عزاداری تاکید و اظهار کرد: با هوشیاری و وحدت می توانیم نقشه ها و توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را همچون گذشته خنثی کنیم.

مجتبی قانونی رئیس انجمن صنفی کانون های آگهی تبلیغاتی استان قم نیز در این جلسه درباره ویژگی ها و اهمیت فضای محیطی شهر و تبلیغات محیطی مطالبی را بیان کرد و گفت: اعضای این انجمن در این زمینه دغدغه دارند و لازم است به این مساله توجه ویژه ای شود.   

وی با اشاره به پیشینه تبلیغات محیطی گفت: تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است، اطلاق می شود که شامل تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها و... می شود. 

وی بر اهمیت موقعیت مکانی مناسب در تبلیغات شهری تاکيد کرد و گفت: تبلیغات محیطی به عنوان زیرمجموعه گرافیک محیطی، وظیفه انتقال پیام ها را برعهده دارد و به کمک آن می توان پیام های آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و... را به سهولت در معرض دید مردم قرار داد و آنها را در جهت بهتر زیستن و چگونه زیستن راهنمایی کرد.  

رئیس انجمن صنفی کانون های آگهی تبلیغاتی استان قم؛ از صاحبان کالا، آژانس های تبلیغاتی و رسانه ها به عنوان سه عامل درگیر و دخیل در امر تبلیغات نام برد و بر توجه به تخصص و دانش در این زمینه تاکید کرد.  

همچنین در این جلسه تعدادی از مدیران و کارشناسان به بیان دیدگاه ها، نظرها و پیشنهادهای خود در رابطه با موضوع های جلسه پرداختند.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top