قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 292126
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

ادامه بلوار زائر تا بیمارستان امام رضا(ع) احداث می‌شود

شهردار منطقه چهار قم گفت: با راه‌اندازی فاز سوم بلوار زائر یک کیلومتر دیگر از مسیر بلوار باقی مانده تا بلوار به کوچه 42 بلوار غدیر و مسیر بیمارستان امام رضا(ع) متصل شود.به گزارش قم پرس؛ مجید متین‌فر با بیان اینکه در ماه‌های اخیر در حوزه احداث شوارع چند خیابان اصلی در منطقه چهار احداث شد، اظهار کرد: از جمله این پروژه‌ها بلوار حضرت خدیجه(س) حدفاصل میدان مرجعیت و بلوار پیامبر اعظم(ص) است که کمک خوبی به کاهش ترافیک محدوده کرد.
شهردار منطقه چهار قم افزود: با احداث این بلوار افرادی که از محدوده منطقه می‌خواهند به سمت میدان 72 تن و تهران حرکت کنند دیگر نیازی نیست وارد هسته مرکزی شهر شوند و از این بلوار می‌توانند وارد مسیر میدان ولیعصر(عج) و کمربندی امام علی(ع) شده و به میدان 72 تن دسترسی پیدا کنند.
متین فر با بیان اینکه بلوار زائر دیگر پروژه‌ای است که در منطقه به سرانجام رسیده است، افزود: این بلوار حدفاصل پل انقلاب تا ورودی شهرک قدس و شهاب گازسوز به طول هزار و 700 متر آماده بهره‌برداری شده است و ادامه مسیر نیز با رفع مشکلات با شرکت آب و فاضلاب در دستور کار منطقه است.
وی اضافه کرد: یک کیلومتر دیگر از مسیر بلوار زائر باقی مانده تا بلوار به کوچه 42 بلوار غدیر و مسیر بیمارستان امام رضا(ع) متصل شود که در مرحله اخذ پیمانکار است و این پروژه به صورت دو بانده تا این کوچه ادامه خواهد یافت.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
8

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top