قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 292145
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۲۳:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

آمادگی سازمان تاکسیرانی برای تامین سرویس مدارس

مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم از آمادگی این مجموعه تامین و مدیریت سرویس مدارس در سال تحصیلی 97-98 را خبر داد.به گزارش قم پرس؛ مرتضی عزتی با بیان اینکه سازمان نظارت و مدیریت  تاکسیرانی قم همچون سال های گذشته در ایام بازگشائی مدارس با تمام ظرفیت ناوگان فعالیت خواهد داشت، اظهار کرد: همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه آغاز می شود که این ایام را صمیمانه به دانش آموزان و دانشجویان تبریک می‌گویم.
مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای خدمت‌رسانی مطلوب به دانش‌آموزان در آستانه آغاز سال تحصیلی، تصریح کرد: در این راستا، سازمان برای خدمات رسانی به مسافران و دانش آموزان با اداره کل آموزش و پرورش و نیروهای راهور همکاری ویژه داشته و تاکسی های مورد نیاز مدارس را تامین خواهد کرد.
عزتی با انتقاد از بکارگیری برخی مسافربرهای شخصی توسط مدارس به عنوان سرویس مدرسه، گفت: این سازمان برای خدمات رسانی به همه مدارس شهر قم آمادگی کامل دارد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به پيش‌رو بودن ماه مهر و اختصاص 2000 دستگاه تاكسي و خودروهاي ساماندهي جهت سرويس مدارس، شهروندان مي‌توانند با آسودگي خاطر از سيستم حمل و نقل و نقل عمومي استفاده کنند؛ چرا که ارائه خدمات مطلوب و رضايت‌بخش به دانش‌آموزان از اهداف حوزه مديريت شهري است.
مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم بر راه اندازی نرم افزار سپند جهت کنترل و نظارت به منظور برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت خدمات به شهروندان همزمان با بازگشایی مدارس تاکید کرد و گفت: تمامی شرکت‌های حمل و نقل تحت نظارت تاکسیرانی، واحدها و نیروهای اداری و شهری این سازمان در ایام پیش رو به صورت ویژه بر نحوه خدمات رسانی تاکسی ها نظارت خواهند داشت.
عزتی اجرای مستمر نظارت ویژه بر تاکسی های شهر قم را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: با توجه به همکاری‌های خوب نیروهای راهور شهر در صورت مشاهده فعالیت مسافربرهای شخصی برخورد جدی با آنها خواهد شد و تاکید می شود، شهروندان جهت تامین رفاه و امنیت بیشتر خود، در تمام ایام از تاکسی استفاده کنند.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
26

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top