قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293365
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۰۰

اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح به بانوان زائر اربعین

کارگروه بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین حسینی استان بوشهر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری از بوشهر، به همت کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین استان بوشهر، جلسه کارگروه بانوان این کمیته امروز در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این جلسه، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر و مسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین استان با تبیین ابعاد و فضیلت های زیارت اربعین، این مناسبت را از فرایض و عبادات گرانقدر عنوان کرد و اظهار داشت: عشق و علاقه مردم ما به حضرت امام حسین (ع) بعث شده شیعیان و شیفتگان آن حضرت در هر شرایطی خود را مکلف به برگزاری زیارت اربعین بدانند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی در ادامه ود با تاکید بر نقش پررنگ بانوان در ترویج فرهنگ دینی و تقویت ارزش های اسلامی، خواستار اهتمام بیشتر بانوان و بصیرت بخشی به زائران اربعین حسینی در سطح جامعه و همچنین در فضای مجازی شد.

در ادامه، زهرا رضایی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی استان و مسئول کارگروه بانوان کمیته فرهنگی به تشریح فعالیت های این کارگروه پرداخت و از برنامه ریزی برای اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح به بانوان زائر اربعین خبر داد.

حسین ادیبی، کارشناس تشکل های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر نیز بر لزوم فعالیت در جهت برگزاری مطلوب و کیفی فریضه اربعین تاکید کرد و به تبیین نکاتی که بانوان باید در این زمینه رعایت کنند پرداخت.

 محمد شهبازی، دبیر کارگروه فضای مجازی و یاوران رسانه ای استان بوشهر هم به ارائه مطالبی در خصوص حساسیت های حضور بانوان در عراق و هوشیاری در مواجهه آن ها با رسانه های داخلی و خارجی پرداخت.

انتهای پیام

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top