قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293380
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۲۳:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

پروژه پیاده‌روسازی بلوار امین امسال تکمیل می‌شود

شهردار منطقه چهار قم گفت: پروژه پیاده‌روسازی بلوار امین امسال تکمیل می‌شود.به گزارش قم پرس؛ مجید متین‌فر با بیان اینکه نهضت پیاده‌روسازی طی یکسال گذشته در منطقه چهار اجرایی شده است، اظهار کرد: از آن جمله پیاده‌روسازی بلوار صدوقی به طول 700 متر و با هزینه 8 میلیارد ریال است.
شهردار منطقه چهار قم به پیاده‌روسازی بلوار جمهوری حدفاصل میدان سپاه تا بلوار عطاران اشاره کرد و افزود: این پروژه نیز به طول هزار متر با هزینه 9 میلیارد ریال انجام شد و پیاده‌رو بلوار امین نیز در حال اجرا است که اقدامات آن از بلوار صدوقی آغاز شده است و پیاده‌روسازی بلوار بوعلی به طول 800 متر انجام  و امسال ادامه خواهد یافت.
متین فر با بیان اینکه روکش آسفالت معابر منطقه نیز در این مدت صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: از آن جمله شوارع فرعی بلوار امین و صدوقی است و شوارع فرعی انسجام و معابر خاکی محدوده آن نیز آسفالت شده است، تراش و ترمیم آسفالت بلوار غدیر هم سال گذشته انجام شد.
وی روکش آسفالت بلوار امین، غدیر، شهید کریمی و شوارع فرعی را در برنامه منطقه چهار دانست و افزود: در حوزه پیاده‌روسازی، پیاده‌روسازی بلوار امین، شهید صدوقی و عطاران در برنامه کاری ما است.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
46

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top