قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293388
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

برگزاری جلسه هم اندیشی جهت گسترش فرهنگ شهروندی

جلسه هم اندیشی مدیران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با مدیر کل اموزش و پرورش در راستای همکاری در زمینه گسترش فرهنگ شهروندی برگزار شد.به گزارش قم پرس؛ در این نشست ابراهیم معتمدی سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم به ظرفیت مدارس در زمینه آموزش فرهنگ شهروندی اشاره و اظهار داشت: برای نهادینه کردن فرهنگ در مباحث شهروندی باید از ظرفیت مدارس شهر استفاده بهینه صورت گیرد.
وی با بیان اینکه رفتار شهروندان و كيفيت مشاركت آنان در امور جامعه به عنوان يكي از الزامات اساسي سرمايه اجتماعي در هر جامعه  به شمار می رود، گفت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با توجه به رسالت ذاتی خود در زمینه گسترس فرهنگ شهروندی آمادگی خود را در زمینه برگزاری تورهای آموزشی در زمینه آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهروندی را دارد.
معتمدی تعامل سازمان آموزش و پرورش استان را با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم مثبت ارزیابی کرد و افزود: همکاری خوبی در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی وجود دارد، که از جمله آن اجرای جشنواره دانش آموزشی پرچم می‌باشد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از سی هزار اثر به جشنواره نقاشی پرچم ارسال شده بود، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری یکدیگر در سال جاری سومین دوره جشنواره پرچم را از نظر کیفیت افزایش دهیم.
در ادامه حمید رضا شیخ الاسلام مدیر کل آموزش و پرورش استان قم طی سخنانی با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری 255 هزار دانش آموز در سطح مدارس استان مشغول به تحصیل می باشند، افزود: از این تعداد 242 هزار دانش آموز در شهر قم اشتغال به تحصیل دارند.
وی با توجه به جامعه آماری دانش آموزان استان، اظهار داشت: باید طرح های آموزش فرهنگ شهروندی بصورت پایلوت در مقاطع مدارس منتخب اجرایی شود تا بازتاب بهتری از این آموزش فرهنگ شهروندی دریافت گردد.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
63

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top