قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293391
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۰

FATF بستر تضعیف جبهه مقاومت و تقویت رژیم صهیونیستی است

ماموستا فایق رستمی

ماموستا فایق رستمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، با اشاره به کنوانسیون FATF اظهار داشت: در کنوانسیون FATF که توسط دولت های غربی و آمریکا تدوین و تعریف شده، شرایطی برای منزوی کردن هرچه بیشتر مخالفان خود لحاظ کرده اند.

وی کنوانسیون FATF را حربه ای سیاسی توسط دولت های غربی علیه کشورهای مستقل جهان عنوان کرد و افزود: غربی ها و به ویژه آمریکا با این روش می خواهند نظم مالی و اقتصادی کشورهایی که در جبهه مقابل آنان قرار دارند را تحت فشار قرار دهند.

ماموستا رستمی، مواد این کنوانسیون را مغایر با اصول مالی و اقتصادی دنیا و لایحه ای با ماهیت سیاسی و البته رنگ و لعابی اقتصادی عنوان کرد و گفت: اگر مطالعه ای دقیق در بندها و مواد کنوانسیون FATF داشته باشیم، به عینه شاهد برخی انحرافات مشهود در آن هستیم که هدف آنها تنها مقابله و تحت فشار دادن کشورهای مستقل و آزادیخواه است.

وی ادامه داد: در کنوانسیون FATF فصل ها، مواد، بندها و تبصره های بسیاری نهفته است که بسیار گمراه کننده می باشند، لذا باید با این مسئله و نقشه جدید دشمنان کاملا هوشیار عمل کنیم.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرنگان رهبری اظهار داشت: هدف غربی های از اجبار پیوستن کشورها به کنوانسیون FATF تنها حفظ منافع خود به ویژه رژیم منحوس صهیونیستی است، لذا ورود به FATF و تایید بدون اطلاعات کامل و جامع آن، می تواند هزینه های بسیاری به دنبال داشته باشد.

وی FATF را شکل تغییر یافته ای از تحریم های اقتصادی دشمنان عنوان کرد و بیان داشت: اگر به اصل FATF به صورت عمیق توجه کنیم می بینیم که فرق آنچنانی بین این کنوانسیون و تحریم های اقتصادی وجود ندارد، تنها تفارت این دو در ظاهر آنهاست و به طور خلاصه غربی ها و به ویژه آمریکا با کلمات و اصطلاحات روز بین الملل بازی کرده اند و هنوز قائده بازی تحریم های اقتصادی را فراموش نکرده است.

ماموستا رستمی در پایان  با اشاره به اینکه یکی از اهداف این کنوایسیون تحت فشار دادن جبهه مقاومت و تضعیف آن به سود رژیم جعلی اسرائیل است، گفت: دشمنان با طرح مسئله FATF می خواهند از یک سو جبهه مقاومت در منطقه را تضعیف و منزوی کنند و دیگر سو برای رژیم کودک کش صهیونیستی حاشیه امنی ایجاد.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top