قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293397
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

بهره برداری از اولین مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری منطقه یک

شهردار منطقه یک قم از بهره برداری اولین مجموعه فرهنگی ورزشی ظرف سه ماه آینده خبر داد.به گزارش قم پرس؛ مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به کمبود مجموعه فرهنگی ورزشی در منطقه یک، افزود: با توجه به تاکیدات شهردار قم دکتر سقائیان نژاد و برنامه‌ریزی‌هایی که در سال گذشته انجام شد این مجموعه فرهنگی ورزشی تا سه ماه آینده به صورت کامل تکمیل و آماده استفاده شهروندان  می باشد.
شهردار منطقه یک قم مساحت کل مجموعه را 2 هزار متر مربع و مساحت سوله احداثی در این زمین را 1200 متر مربع اعلام نمود و بیان داشت: برای تملک و احداث این پروژه هزینه 70 میلیارد ریال پیش بینی گردیده است.
اصفهانیان مقدم در ادامه با توجه به اهمیت ورزش که در بسیاری از احادیث به آن توجه شده و طبق فرمایش مقام معظم رهبری روی آوردن مردم به ورزش بسیاری از معضلات اجتماعی را حل می نماید،گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای طراحی و ساخت اولین سوله(مجموعه) فرهنگی ورزشی توسط شهرداری منطقه یک در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه تاکنون این پروژه بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
لازم به ذکر است این مجموعه چند منظوره در بلوار سمیه کوچه شماره 9 قرار دارد و با تکمیل این مجموعه سرانه ورزشی سطح منطقه نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت.
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
2

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top