قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293463
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۲۰:۲۰

دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان پیگیر امور زائران پاکستانی شد

دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان با وزیر کشور دیدار کرد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» برای پیگری مسئله محضور زائران در مرز تفتان پاکستان حجت الاسلام والمسلمین ناصرعباس جعفری دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان به همراه هیئتی با شهریار آفریدی وزیر کشور پاکستان دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ناصرعباس جعفری محصور شدن زائران در مرز تفتان را باعث نگرانی خواند و گفت به خاطر کمبود ضروریات اولیه تا کنون سه نفر از زائران جان باخته اند و صدها نفر بیمار هستند و این باعث تأسف است و از این رو دولت باید اقدامات لازم را برای انتقال 1500 نفر زائر محصور در مرز تفتان به کویته انجام دهد و این وظیفه دولت است که امنیت و رفاه زائرین را تأمین کند.

شهریار آفریدی وزیر کشور پاکستان به قول داد که دولت برای رفاه و آسایش زائرین همه امکانات فراهم خواهد کرد، چون عمران خان نخست وزیر شخصا امور زائرین را پیگیری می کند و ما همه زائرین را به صورت فوری از مرز تفتان به کویته انتقال خواهیم داد و تأمین امینت زائرین نیز وظیفه دولت است و در این باره به کسی اجازه نخواهیم داد که غفلت کند.

گفتنی است زائران پاکستانی که پس از زیارات مقامات مقدسات در ایران و عراق به تفتان رسیدند دولت ایالت بلوچستان به بهانه تامین امنیت زائران از ۵ روز پیش اجازه سفر به کویته را ندادند و به خاطر کمبود ضروریات زندگی در مرز دو نفر از زائران کشته و چندین نفر بیمار شدند.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 



+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید




Scroll to Top