قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293475
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰

تقویت سواد رسانه ای در جامعه راه غلبه بر جنگ روانی دشمن است

معصومه نصیری -سواد رسانه ای

معصومه نصیری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه با اشاره به فرازی از بیانات مقام معظم رهبری در اجتماع بزرگ بسیجیان در ورزشگاه آزادی مبنی بر این که ابزار رسانه مانند سلاح شیمیایی تجهیزات را از بین نمی برد اما قدرت انسان ها را می گیرد، اظهار داشت: در حال حاضر دشمن از همه ابزارهای رسانه ای موجود همچون ماهواره، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی علیه افکار عمومی جامعه ما استفاده می کند و تاکید و اشاره رهبر معظم انقلاب، بار دیگر ضرورت توجه بیش از پیش به سواد رسانه ای به عنوان یکی از موثرترین راه ها جهت مصون ماندن در برابر سلاح شیمیایی دشمن را گوشزد می کند.

وی افزود: در واقع سواد رسانه ای با آموزش مهارت‌های زیست صحیح در فضای رسانه ای و جامعه شبکه ای ، به مخاطبان کمک می‌کند تا در برابر هجمه رسانه ای طراحی شده دشمن برای جهت دهی به افکار عمومی در راستای اهداف تعیین شده خود، رفتاری هوشمندانه و مبتنی بر خرد اتخاذ کنند.

این کارشناس فضای مجازی همچنین بیان داشت: چنانچه ما بدون دانش و مهارت لازم در این عرصه خود را در برابر رسانه ،تسلیم و‌ منفعل قرار دهیم، قطعاً طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، تجهیزات از بین نمی رود، اما قدرت انسان ها گرفته می شود.

وی گفت: از این منظر سواد رسانه ای این روزها دیگر مبحثی لاکچری و مختص عده ای خاص نیست، بلکه اتفاقاً سواد رسانه ای نیاز ضروری و حتمی تک تک ماست تا در این اقیانوس بیکران غرق نشویم.

نصیری در خاتمه ابراز امیدواری کرد: با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری به مسوولان مربوطه که با جدیت اقدام‌ کنند، شاهد توجه بیش از پیش به بسط و توسعه نهضت سواد رسانه ای در کشور باشیم.

۳۱۳/۸

 

 

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top