قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293482
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

ضرورت تلاش مسئولان استان قم براي اصلاح الگوي كشت

استاندار قم تاكيد كرد:

ضرورت تلاش مسئولان استان قم براي اصلاح الگوي كشت

استاندار قم بر ضرورت تلاش مسئولان استان قم براي اصلاح الگوي كشت تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در همایش روز ملی روستا و عشایر كه با حضور سعید رضا جندقیان معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سالن جلسات معصومیه فرمانداری قم برگزار شد، طي سخناني با بيان اينكه استان قم جزو استان های بحراني در موضوع آب است اظهار داشت: حفاظت از منابع آبی به عنوان اولويت اساسي براي جلوگيري از افزايش بحران ضروري است.
استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر ضرورت اجراي طرح هاي روستايي جهت توسعه همه جانبه و ایجاد اشتغال در بخش هاي استان قم افزود: روستاها در تولید ناخالص ملی سهم بسزایی دارد و بايستي مسائل و مشکلات روستاييان با برنامه ریزی بخشداری ها و دهیاران شناسایی و حل شود.
صادقي گفت: اقدامات بسيار خوبی در زمينه ي طرح های هادی، گازرسانی، آبرسانی و انجام برنامه هاي زيرساختي در روستاها اجرا شده است؛ ولي براي تكميل خدمات دولت نيازمند از بين بردن بيكاري در مناطق روستايي هستيم.
نماينده عالي دولت در استان قم گفت: روستاییان با صداقت و صبوری با همه کمبودهایی که وجود دارد مشارکت خوبی در اجرای طرح ها داشته اند که جای تقدیر دارد.
وی همچنین بر رفع آسیب های اجتماعی تاکید کرد و با اشاره به رشد 50 درصدی باسوادی در روستاها گفت: برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی باید در سطح روستا ها جهت سالم نگه داشتن محیط مورد اهتمام قرار گیرد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top