قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293489
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

لزوم ساماندهی تردد اتوبوس‌های زائرین پاکستانی در ایام اربعین

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم بر لزوم ساماندهی تردد اتوبوس‌های زائرین پاکستانی در ایام اربعین در سطح شهر قم تاکید کرد.به گزارش قم پرس؛ سیدامیر سامع در جلسه ستاد اربعین حسینی شهرداری قم، با بیان اینکه برای ایستگاه‌های هشت نقطه شهر نیازمند فضاسازی مطلوب هستیم، گفت: باید اطلاعات نصب‌شده در سردرب ایستگاه‌ها منسجم و متحدالشکل باشد تا مردم به درستی شناسایی این ایستگاه‌ها را داشته باشند.
وی با اشاره به حضور خیل عظیم زائرین اربعین حسینی از کشورهای پاکستان و... در قم اظهار کرد: زائرین شیعه پاکستان بسیار مظلوم هستند و باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از آنها استقبال در خوری صورت گرفته و خدمات مطلوبی به آنها ارائه شود.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم پیش‌بینی تمهیدات لازم برای اطلاع‌رسانی به اتوبوس‌ها و محل‌های توقف در شهر در ایام اربعین را مورد تاکید قرار داد و افزود: در حوزه اطلاع‌رسانی باید اقدامات هماهنگ و به سرعت انجام شود تا دچار مشکل نشویم.
وی ارائه خدمات مطلوب به شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی اربعین حسینی در بلوار پیامبر اعظم را مورد تاکید قرار داد و افزود: این پیاده‌روی با حضور خودجوش مردم صورت می‌گیرد و با این حال شهرداری موظف است خدمات مطلوب به زائرین ارائه کند.
سامع با بیان اینکه امسال مسجد مقدس جمکران نیز یکی از مکان‌های استقبال از زائرین اربعین خواهد بود گفت: مکان‌های دیگری نیز پیش‌بینی شده که هنوز به قطعیت روی آنها به نتیجه نرسیده‌ایم.
وی با تاکید بر هدایت صحیح زائرین اربعین به مصلی گفت: باید تابلوها به دقت نصب شود تا مردم در دسترسی به مصلی و محل‌های استقرار ایام اربعین با مشکل مواجه نشوند.
با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود امسال حجم اتوبوس‌های زائرین پاکستانی ورودی به قم بیش از سال‌های گذشته باشد تصریح کرد: این زائرین به جز زیارت حرم مطهر حضرت معصومه، بازدیدی از مکان‌های زیارتی شهر قم دارند که نیاز است برای جلوگیری از ایجاد مشکل در تردد شهری برنامه‌ریزی برای ساماندهی این زائرین صورت گیرد.
وی اذعان کرد: یکی از راه‌کارها اجرای تورهای ویژه چند ساعته برای بازدید از مکان‌های زیارتی شهر به صورت منسجم برای زائرین پاکستانی است.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم با تاکید بر اینکه بخشی از سازه‌های تبلیغاتی شهر باید به خوش‌آمدگویی به زائرین اختصاص یابد افزود: اختصاص سازه‌های تبلیغات شهری به قرارگاه اربعین در این ایام ضروری است.
1

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 2
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top