قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 293512
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۲۱:۱۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

ارائه آموزش‌های ایمنی به 54 موکب اربعین حسینی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از ارائه آموزش‌های ایمنی به 54 موکب اربعین حسینی خبر داد.به گزارش قم پرس؛ عباس جعفری در جلسه ستاد اربعین حسینی شهرداری قم، با تاکید بر اینکه سازمان آتش‌نشانی باید اطلاعات دقیق از محل‌های استقرار زائرین اربعین در اختیار داشته باشد اظهار کرد: جدا از بحث تامین ایمنی زائرین بازدید ایمنی مکان‌های استقرار زائرین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی با تاکید بر اینکه مصلی از امکانات بسیار کمی از نظر سیستم گرمایشی برخوردار است خاطرنشان کرد: خیل عظیم زائرین اربعین در مصلی مستقر می‌شوند که نیاز است بیش از پیش به بحث تامین سیستم‌های گرمایشی ایمن در این مکان توجه شود و از خدمات سازمان آتش‌نشانی برای تامین ایمنی هم استفاده شود.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم وضعیت ایمنی سیستم گرمایشی مصلی را نامطلوب خواند و افزود: امیدواریم مسوولان مصلی همکاری بیشتری با سازمان داشته باشند تا مشکلات ایمنی در آستانه اربعین برطرف شود.
وی با بیان اینکه 54 موکب اربعین حسینی توسط سازمان آتش‌نشانی آموزش داده شده‌اند تصریح کرد: تمام توان آموزشی و خدماتی خودرا به کار گرفتیم تا مشکل ایمنی برای موکب ها رخ ندهد.
19

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top