کد خبر: 293523
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

بهره برداری از 12 پروژه برق استان قم با اعتباری بالغ‌بر 970 میلیارد ریال

با حضور وزیر نیرو و استاندار قم صورت گرفت:

بهره برداری از 12 پروژه برق استان قم با اعتباری بالغ‌بر 970 میلیارد ریال

12 پروژه برق استان قم با اعتباری بالغ‌بر 970 میلیارد ریال با حضور وزیر نیرو و استاندار قم افتتاح شدند.

به گزارش قم پرس سیدمهدی صادقی استاندار قم پیش از ظهر امروز در برنامه افتتاح پروژه‌های برق استان قم که در محل پست برق بنیاد برگزار شد، با اشاره به گرمای روزافزون دما در قم، افزایش سرمایه گذاری در حوزه ی تولید انرژی برق در قم را ضروری دانست.

استاندار قم ضمن قدردانی از اقدامات برق منطقه‌ای تهران در استان قم افزود: شرکت برق منطقه‌ای تهران در تأمین و اختصاص برق استان قم مساعدت‌ها و زمینه‌های لازم خدمت‌رسانی را انجام داده که قابل‌تقدیر و تشکر است.

وی بخشی‌نگری در تصمیم‌گیری‌های کلان را موجب صدمات جبران ناپذیر دانست و گفت: سیاست استان در زمینه توسعه متوازن حذف بخشینگری و ایجاد زمینه‌های سرمایه‌گذاری و حمایت از بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف به‌ویژه صنعت برق بوده است.

صادقی با بیان اینکه نگاه سیستمی و توجه به اصل مشارکت و توجه به فرآیند کار عمومی در سال‌های گذشته در سطح استان دنبال شده است افزود: حذف بخشینگری ثمرات قابل‌توجهی به‌ویژه در بخش صنعت برق در استان به همراه داشته است.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود اصلاح الگوی مصرف انرژی را ضروری دانست و گفت: بخش های دولتی باید در این زمینه الگو بوده و در مرحله ی بعد مردم را نسبت به صرفه جویی در مصرف انرژی آگاه نمایند.

صادقی همچنین با اشاره به مشکل فاضلاب پردیسان گفت: انتظار می‌رود وزارت نیرو به وظایف و رسالت‌های خود در حل مشکلات این منطقه متعهد باشد

 


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top