قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 294629
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

رئیس بنیاد نخبگان استان قم خبر داد: تدوین اساسنامه بنیاد خیرین و واقفین علم و فناوری در قم

به گزارش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، محمد محمدرضایی پیش از ظهر امروز در نشست اعضاء موسسس بنیاد خیرین و واقفین علم و فناوری اظهار کرد: با مشارکت پارک علم فناوری، دانشگاه صنعتی قم، اداره کل اوقاف و امور خیریه، بانک کوثر و مجمع خیرین مدرسه ساز، اساسنامه اولیه بنیاد خیرین و واقفین علم فناوری در قم تدوین شده است.
وی با بیان اینکه علم‌اندوزی و وقف دو مسئله مورد تاکید اسلام به شمار می‌روند افزود: بنیاد نخبگان استان قم با همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط و با هدف افزایش سهم وقف و امور خیریه در حوزه علم و فناوری اقدام به راه‌اندازی بنیاد خیرین و واقفین علم و فناوری کرده است.
رئیس بنیاد نخبگان استان قم خاطرنشان کرد: ساماندهی و توسعه پشتیبانی­‌های مستقیم و غیرمستقیم مادی به جامعه نخبگانی در قالب‌های گوناگون همچون بورس، جایزه­‌های مقطعی و پژوهشی از سوی سازمان‌های دولتی، بخش خصوصی و نهادهای عمومی مانند وقف و خیریه، منطبق با پایش پیشرفت مرحله­‌ای و اثرگذاری طرح‌ها، یکی از اصول سند راهبردی در امور نخبگان به شمار می‌رود.
وی عنوان کرد: حمایت مادی و معنوی از دانش‌آموزان، دانشجویان، پژوهشگران و فن‌آفرینان در راستای سیاست‌های کلان علم و فناوری و سند راهبردی کشور در امور نخبگان، شناسایی خیرین و جلب حمایت­‌های مالی نهادها و سازمان‌ها و فرهنگ‌سازی مشارکت خیرین در حوزه‌های علم و فناوری از اهداف اساسی این بنیاد هستند.
محمد رضایی با بیان اینکه تفاهم‌نامه همکاری با بانک عامل همزمان با هفته وقف و روز شمار توسعه علم و فناوری و حمایت از نخبگان به امضا می‌رسد گفت: اساسنامه بنیاد وقف علم و فناوری نیز در همین هفته رونمایی خواهد شد.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top