قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 295709
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۳۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

ارائه تسهیلات و تخفیفات ویژه شهرداری قم در پرداخت عوارض ساختمانی و بهاء خدمات

معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم از ارائه تسهیلات و تخفیفات ویژه شهرداری در پرداخت عوارض و بهاء خدمات از چهارم آذرماه خبر داد.به گزارش شهرنیوز؛ سید مرتضی حسام‌نژاد با اشاره به تصویب لایحه ارائه تسهیلات و تخفیفات ویژه شهرداری قم در پرداخت عوارض و بهاء خدمات در شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: در سال جاری طی لایحه‌ای که به منظور پرداخت عوارض و بهاء خدمات مودیان شهرداری قم به تصویب رسیده است، در 2 مرحله اقدام به ارائه این تسهیلات و تخفیفات صورت خواهد گرفت.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم در خصوص زمان‌بندی اجرای این طرح گفت: مرحله اول این تسهیلات از چهارم آذر ماه همزمان با سالروز  ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) آغاز شده و تا 19 دی مصادف با سالروز قیام مردم قم ادامه دارد.
وی با اعلام میزان تسهیلات ارائه شده در این مرحله اعلام کرد: شهروندان در صورت پرداخت نقدی و یکجای عوارض و بهای خدمات از 25 درصد کاهش عوارض بهره‌مند می‌گردند و یا در صورت پرداخت اقساطی به صورت 30% نقد و الباقی طی 8 قسط، مشمول 15 درصد کاهش عوارض و بهاء خدمات خواهند شد.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم خاطرنشان کرد: مرحله دوم تخفیف‌های شهرداری از 20 دی تا 22 بهمن خواهد بود که در صورت پرداخت نقدی و یکجای عوارض و بهای خدمات از 20 درصد تخفیف در پرداخت عوارض و بهاء خدمات بهره‌مند خواهند شد.
حسام‌نژاد ادامه داد: در این مرحله نیز برای پرداخت اقساطی  شهروندان به صورت 30% نقد و الباقی طی 8 قسط، مشمول 10 درصد کاهش عوارض و بهاء خدمات خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: در روش پرداخت اقساطی، در صورت عدم تسویه اقساط و پاس نشدن چک‌ها، تخفیفات ارائه شده نسبت به مانده بدهی کاهش عوارض ملغی و کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری قم در خصوص جرایم ماده 100 نیز گفت: در سال جاری جرایم ماده 100 شامل تخفیف و ارائه تسهیلات نخواهد شد؛ لیکن امکان تقسیط این جرایم وجود دارد.
حسام‌نژاد یاد آور شد: با پرداخت عوارض تهیه و ایجاد زیرساخت‌های شهری شکل گرفته و با دریافت این مبالغ از شهروندان، شرایط لازم برای ارائه بهتر خدمات در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری تأمین می‌شود که از جمله آن می‌توان به آسفالت معابر، جمع‌آوری پسماندها، ایجاد و نگهداری فضای سبز و توسعه و احداث خیابان‌ها اشاره کرد. 
اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم
234

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top