قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 295815
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۳۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

55 هتل‌آپارتمان در شهر قم فعالیت می‌کند

در جلسه گفت‌وگوی بخش خصوصی با دولت بر ایمن‌سازی مراکز اقامتی استان به‌ویژه در مبحث استانداردسازی آسانسورها تأکید شد.مدیرکل تشخیص و وصول درآمدهای شهرداری قم در این جلسه، با اشاره به بررسی نحوه اخذ عوارض مشاغل توسط شهرداری نسبت به هتل‌ها و آپارتمان‌ها ابراز کرد: وضع عوارض جامعه هتلداران در شورای شهر تعیین و تصویب می‌شود و بعد از تطبیق در کمیته تطبیق فرمانداری برای اجرا به شهرداری و هتلداران ابلاغ می‌شود.
علی‌اصغر جدی با تأکید به بررسی نحوه اخذ عوارض مشاغل توسط شهرداری نسبت به هتل‌ها و آپارتمان‌ها عنوان کرد: طبق تعرفه عوارض شورای شهر و ماده 11 عوارض مهمان‌پذیری‌های با درجات کیفیت مختلف و هتل‌ها نیز به همین منوال تعیین و دریافت می‌شود.
وی با اشاره به دریافت تعرفه عوارض از بسیاری از هتل‌های شهر قم در سال گذشته بیان کرد: در شهر قم 55 هتل‌آپارتمان شناسایی‌شده و تعرفه عوارض آن‌ها نیز طبق قانون دریافت می‌شود، تا پایان سال 96، 29 مورد از این هتل‌ها تعرفه عوارض خود را پرداخت کرده‌اند.
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد با تأکید بر بررسی نحوه اخذ عوارض مشاغل توسط شهرداری نسبت به هتل‌ها و آپارتمان‌ها ابراز کرد: در صورت بروز اختلاف در عوارض در کمیسیون تعیین عوارض نحوه و شکل پرداخت عوارض تعیین و طبق آن دریافت می‌شود.
جدی ادامه داد: اگر هتلداری در زمینه پرداخت تعرفه عوارض دچار ابهام شود ابهامات وی صرفاً از طریق دیوان عدالت اداری قابل‌پیگیری و تجدیدنظر است.
وی با اشاره به بررسی نحوه اخذ عوارض مشاغل توسط شهرداری نسبت به هتل‌ها و آپارتمان‌ها ابراز کرد: در حال حاضر بالغ‌بر 27 هتل شهر قم در نحوه پرداخت عوارض اعتراض کرده و نسبت به پرداخت آن دچار ابهام هستند.
26

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top