قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 295854
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

افزایش بهره‌وری در نگهداری فضای سبز با استفاده از سامانه های مکانیزه

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از افزایش بهره‌وری نگهداری فضای سبز شهری توسط بخش خصوصی با نظارت مکانیزه بر روند نگهداری خبر داد.به گزارش شهرنیوز؛ پیام جوادبان با بیان اینکه پس از شروع فعالیت و واگذاری نگهداری فضای سبز روند اجرای پروژه با فراز و نشیب‌های متعددی روبه‌رو شد، اظهار کرد: در همین راستا اقدام به آسیب‌شناسی طرح صورت گرفت و نواقص برطرف و راهکارهای اصلاحی در فرآیند اجرایی تهیه اسناد مناقصه تدوین شد.
وی با تاکید بر اینکه برای ایجاد تعادل نسبی در اجرای طرح و بهبود نظارت بر نگهداری فضای سبز نسبت به استفاده از نرم‌افزارهای نظارتی نوین برای حذف سیستم کاغذی اقدامات لازم صورت گرفت، خاطرنشان کرد: با این اقدام سامانه نظارت و نگهداری فضای سبز شهر قم راه‌اندازی شد تا نظارت به صورت کاملا مکانیزه انجام شود.
مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم ادامه داد: این سامانه به صورتی طراحی شده که قابلیت گزارش‌گیری در زمان‌های متفاوت و قابلیت‌های گوناگون را دارد؛ یعنی ناظر پس از بازدید اگر موردی نیاز به بررسی و بازبینی داشته باشد به صورت آنلاین نسبت به صدور جریمه و اخطار و... اقدام می‌شود که سرعت را افزایش می‌دهد.
وی اذعان کرد: بعد از دوره یکساله استفاده از این نرم‌افزار، برای نظارت بر فضای سبز با هدف افزایش بهره‌وری، گزارشات بازبینی شده و راهکارهای عملی و فنی برای کاهش هزینه‌های نگهداری فضای سبز و افزایش کیفیت و زیبایی بصری مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ به دنبال این هستیم که فضایی سبز مطلوب در شهر شکل بگیرد.
اداره کل ارتباطات و بین الملل شهردای قم
15

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top