قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 295919
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۲۲:۱۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

سومین جلسه فوق العاده پروژه تملک فاز 5 عماریاسر برگزار شد

سومین جلسه کمیته تملک پروژه فاز 5 عماریاسر در شهرداری منطقه هفت برگزار شدبه گزارش شهرنیوز؛ شهردار منطقه هفت در سومین جلسه کمیته تملک پروژه فاز 5 عماریاسر که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین قائم مقام و معاون اقتصادی و سایر مدیران شهرداری قم در شهرداری منطقه هفت برگزار شد به تشریح آخرین اقدامات منطقه در خصوص پروژه فاز 5 عماریاسر پرداخت.
مجید متین فر در این جلسه افزود: پروژه فاز 5 عماریاسر از اولویت های مهم منطقه بوده و با جدیت دنبال می شود و شهرداری منطقه در یکی از آخرین اقدامات و  در راستای شناسایی بهتر املاک در مسیر، اقدام به شماره گذاری املاک مربوطه و نصب برچسب بر روی املاک نموده است.
وی با بیان اینکه  جلساتی با برخی  مالکین برگزار شده و دغدغه های آنان نیز شنیده شد، اضافه کرد: از جمله مواردی که نیاز به بررسی بیشتر دارد و مورد توجه مالکین نیز می باشد، تسریع در فرآیند تملک بوده که از طریق  کاهش امضاها و سرعت بخشیدن به آنها تاحدی قابل رفع است و می تواند مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه جلسه، سایر حضار به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون مسائل مرتبط از جمله قیمت گذاری، بروزرسانی نقشه طرح پروژه بیان کرده  و بر  تسریع اجرای پروژه تاکید نمودند.
40

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top