قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 295954
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

برگزاری سمینار آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) در شهرداری قم

مدیر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری قم گفت: سمینار آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) در شهرداری قم برگزار شد.یزدان پناه مدیر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری قم با اعلام این خبر گفت: با عنایت به در حال اجرا بودن پروژه "مستند سازی، پیاده سازی و بهبود فرآیندهای سازمانی تعدادی از فرایند های با اولویت " در شهرداری قم و همچنین با توجه به ضرورت آگاهی و شناخت کارشناسان مربوطه در خصوص دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار و به کارگیری آنها در سازمان، سمینار آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) در هفته اول آذر ماه در شهرداری قم برگزار گردید.
مهندس یزدان پناه در خصوص برگزاری این دوره بیان کرد: این سمینار با شرکت معاونین پشتیبانی و توسعه مدیریت، روسای ادارات برنامه ریزی و تحول سازمانی و کارشناسان مربوطه، سازمان ها، مناطق و معاونت های شهرداری در سالن رضوان شهرداری قم برگزار گردید.
وی افزود: مباحث چرخه ی حیات مدیریت فرآیند و مقایسه سازمان های وظیفه گرا و فرآیند محور و همچنین مدل سازی فرآیند نمونه و مکانیزه کردن آن (BPMS) توسط مهندس محمد رمضانی مدرس این دوره برای شرکت کنندگان تشریح و ارائه گردید.
در ادامه این سمینار، مشاور پروژه مستند سازی، پیاده سازی و بهبود فرآیندهای سازمانی شهرداری قم گزارشی از فرآیندهای انتخاب شده، نحوه اجرا و پیشرفت پروژه مذکور را برای شرکت کنندگان در این سمینار تشریح کرد.
شایان ذکر است:
سمینار آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) با پرسش و پاسخ به حاضرین به اتمام رسید.
14

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top