قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 295961
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۵۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

شناسایی همپوشانی بیمه ای در قم

مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با اشاره به اینکه رفع همپوشانی بیمه ای در دستور کار این اداره کل قرار دارد، گفت: 1843 همپوشانی بیمه ای با سایر سازمان های بیمه گر در این استان شناسایی شده که رفع آنها در اولویت قرار گرفته است.

شناسایی همپوشانی بیمه ای در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی قم ، علی اصغر دادخواه با اعلام این خبر افزود: تمام این افراد مورد اشاره بصورت همزمان و طبق اعلام سازمان بیمه سلامت ، بیمه شده اصلی صندوق کارکنان دولت محسوب شده و از خدمات درمانی سازمان مذکور برخوردار می باشند.
وی با اشاره به قوانین بودجه سال 97 در حوزه بیمه ها گفت: استحقاق سنجی، ایجاد پایگاه جمعیت بیمه شدگان و رفع همپوشانی از جمله موارد ذکر شده در حوزه بیمه ها می باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی قم با بیان اینکه این اقدام در اجرای بند "د" تبصره "17" قانون بودجه سال 1397 کشور صورت گرفته تاکید کرد: رفع همپوشانی بیمه ای می تواند به ایجاد عدالت درمانی در استان کمک زیادی کند.
دادخواه ادامه داد: در راستای رفع همپوشانی بیمه‌ای و مدیریت بهینه منابع مالی نظام سلامت، این بیمه مکلف است نسبت به رفع همپوشانی، شناسایی و ساماندهی افراد دارای 2 دفترچه درمانی یا بیشتر اقدام کند.
وی مدیریت منابع بیمه‌ای را یک اولویت دانست و گفت: با همکاری سازمان های بیمه گر، پزشکان و مردم منابع بیمه‌ای استان قم مدیریت خواهد شد.
وی اضافه کرد: افرادی که دارای بیمه نامه درمان (اصلی) سازمان های دیگر بیمه گر هستند، بیمه نامه اصلی سازمان بیمه گر آنان ابقا و بیمه نامه تبعی تامین اجتماعی این افراد باطل می شود.
مدیرکل تامین اجتماعی قم بیان کرد: از این پس بیمه شدگان باید نسبت به تعیین تکلیف همپوشانی دفترچه های خود اقدام کنند زیرا داشتن دفترچه های متعدد تخلف محسوب می شود.
دادخواه اضافه کرد: هم اکنون آمار دقیقی از میزان همپوشانی ها نداریم ولی با ادامه این اتفاق ، تمام همپوشانی های بیمه ای در استان قم برطرف می شود.
اداره کل تامین اجتماعی قم در حال حاضر با 4 شعبه اصلی، دو شعبه اقماری و 5 کارگزاری رسمی فعالیت دارد و 18 نوع خدمت بیمه ای را بصورت غیرحضوری(الکترونیکی) و حضوری ارائه می کند.
شماره تماس 1420 مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به بیمه شدگان است.
هم اکنون 753 هزار تن زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی در استان قم هستند.

منبع : اداره کل تامین اجتماعی استان قم

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top