قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 295965
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۹:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

رویکرد ناجا ارتقاء توانمندی های علمی و عملی کارکنان است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، نشست جمع بندی اقدامات قرارگاه جهادی تربیت و آموزش مجموعه انتظامی استان کرمان با حضور بازرسانی از ناجا در این فرماندهی برگزار شد.

سرپرست هیئت قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا در این نشست با ذکر یاد شهدا گفت: با راه اندازی این قرارگاه اهداف ارتقاء اندوخته های دانشی و توانمندی های علمی و عملی کارکنان را دنبال می کنیم که در این زمینه تاکنون موفقیت های خوبی نیز حاصل شده است.

سردار فرامرز اخلاقی افزود: در دور اول اقدامات این قرارگاه بیشتر بررسی وضعیت کارکنان ناجا را مورد توجه قرار دادیم و یک سری ارزیابی هایی در حوزه میزان توانمندی های علمی و عملی کارکنان بر اساس یک سری شاخص ها را دنبال کردیم.

وی بیان داشت: در دور دوم اقدامات بر اساس یافته های حاصل از دور قبل در تلاش هستیم نمره و شاخص ارزیابی کارکنان را برابر با ابلاغ و شاخص های ستاد کل نیروهای مسلح ارتقاء ببخشیم.

سردار اخلاقی اظهار داشت: هدف کلی این است که در خود استان ها مسئول سازی کنیم به نحوی که تک تک روسا و مدیران راسا اقدامات آموزشی و مهارت افزایی کارکنان زیرمجموعه خود را پیگیری و دنبال کنند.

وی ادامه داد: این طرح نتایج خوبی به همراه داشت و باعث افزایش سطح توانمندی ها و مهارت های علمی و عملی کارکنان انتظامی سراسر کشور شد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله هایی وجود دارد که با جدیت به دنبال رفع ان ها هستیم.

سرداراخلاقی همچنین تصریح کرد: در این رابطه استان پهناور کرمان در ارزیابی های کنونی نسبت به دوره قبل ارتقاء خوبی داشته است و از استان های شاخص محسوب می شود که این امر بیانگر ایجاد انگیزه در کارکنان و جدیت مدیران در دنبال کردن اهداف قرارگاه جهادی تربیت و آموزش است و جای قدردانی دارد.

سرپرست هیئت قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا خاطرنشان کرد: تا کنون 17 استان در این زمینه مورد ارزیابی قرار گرفته اند که شاهد افزایش کیفی و کمی سطح نمرات در ارزیابی های میدانی هستیم که ان شاء الله در سایه تداوم این اقدامات به بهترین وضعیت در حوزه آموزش و مهارت افزایی برسیم.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top