قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 297860
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

نشست تخصصی مبلغان یاوران وقف در مزار شیخان برگزار شد

قم پرس ؛ نشست تخصصی یاوران وقف با مبلغان و طلاب در مرکز فرهنگی قرآنی مزار مقدس شیخان با حضور مسئول فرهنگی اداره اوقاف ناحیه یک قم، حجت‌الاسلام خسروانی و سرگروه اعزام مبلغ استان قم، حجت الاسلام رضا انصاری برگزار شد.
در این نشست مبلغانی با سابقه تبلیغی چندین ساله در خیمه‌های معرفت اداره اوقاف قم با تخصص‌های مشاوره، احکام، وقف، علوم سیاسی، مهدویت، کودک و نوجوان، چند رسانه‌ای، حدیث و رجال حضور داشتند.
حجت الاسلام انصاری سرگروه اعزام مبلغ استان قم در نشست تخصصی یاوران وقف با مبلغان، ضرورت تشکیل کارگروه وقف با حضور مبلغان کارشناس و خبره را برای پیگیری مطالبات اداره اوقاف قم، یادآور شد و اظهار کرد: لازم است این کارگروه‌ها جلسات منظمی به منظور پیگیری امور داشته باشند تا راهکارهای کاربردی و عملیاتی ترویج وقف را به صورت هفتگی یا ماهانه مورد بررسی قرار دهیم.
یکی از راهکارهای مطروحه در این نشست برای ثبت وقف‌های جدید، تبلیغ همگانی با موضوعات آثار وقف در جامعه همانند ریشه ‌کنی فقر و توسعه عدالت اجتماعی در جامعه بود همچنین خیمه‌های معرفت به عنوان یکی از بهترین بسترهای ممکن برای این تبلیغ همگانی مورد بررسی قرار گرفت.
علاوه بر این بر نهادینه کردن وقف‌های مشارکتی و استفاده از ظرفیت خیمه‌های معرفت و مجالس مذهبی برای تحقق بخشیدن به ثبت وقف‌های جدید تاکید شد.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top