قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 297968
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

بودجه پیشنهادی سال 1398 شهرداری قم بیش از 23 هزار میلیارد ریال است

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهردار قم گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری قم برای سال 1398 براساس حداقل 2 هزار و 300 میلیارد تومان ارائه خواهد شد.به گزارش قم پرس؛ محسن رنجبر در دیدار شهردار و مدیران شهری با استاندار جدید قم،‌ با بیان اینکه یکی از مشکلات شهرداری قم این بود که نقشه راهی برای فعالیت‌ها وجود نداشت اظهار کرد: در ابتدای حضور در شهر قم چشم‌انداز 20 ساله قم در 6 محور در قالب دستورالعمل‌های وزارت کشور آماده شد و علمای حوزه نیز بر روی آن نظراتی را اعمال کردند.
وی با بیان اینکه در این سند چشم‌انداز برنامه‌های 5 ساله‌ای تدوین شد گفت:‌ برنامه اول 5 ساله شهر با عنوان قم 1400 با 11 هدف کلان،‌ 38 استراتژی، 118 سیاست اجرایی و حدود 500 طرح عملیاتی تدوین شد و برش‌های سالیانه آن نیز آماده شد و در حال حاضر در سال دوم و سوم اجرای این برنامه هستیم.
رنجبر با بیان اینکه مدیریت جدید شهری شهرداری را با بودجه هزار و 100 میلیارد تومانی تحویل گرفت که 330 میلیارد تومان آن اوراق مشارکت قطار شهری بود افزود:‌ در واقع بودجه شهرداری حدود 800 میلیارد تومان بود و تلاش کردیم سال به سال این بودجه افزایش پیدا کند؛‌ سال 1395 اعتبار حدود هزار و 350 میلیارد تومان شد و در سال 1396  بودجه را به حدود 2 هزار و 200 میلیارد تومان رساندیم که رشد هم داشت و بودجه پیشنهادی سال 1397 نیز هزار و 800 میلیارد تومان بود که به 2 هزار و 200 میلیارد تومان اصلاح شده است.
وی با بیان اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری قم در سال 1398 براساس حداقل 2 هزار و 300 میلیارد تومان ارائه خواهد شد اذعان کرد: تلاش بر این بوده که از دل محلات نیازسنجی شده و با مشارکت مردم و نخبگان برای هر بخشی شاخص‌هایی تدوین شده و برای پرکردن شکاف‌های خدماتی بودجه اختصاص پیدا کند.
معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری قم با اشاره به راه‌اندازی سیستم رصد بودجه و پروژه‌های شهری گفت: در بحث پشتیبانی نیز تلاش شده رفتار عملیاتی نیروها را به ارزیابی عملکرد آن‌ها با مشوق‌هایی مرتبط سازیم.
وی با تأکید بر ضرورت شکل‌گیری مدیریت واحد شهری در قم بیان کرد: یکی از مسائلی که در برنامه قم باید مد نظر قرار گیرد بحث حرکت واحد دستگاه‌ها است که اگر چه این برنامه توسط شهرداری تدوین شده اما برای شهر قم است و باید همه برای تحقق آن دست به دست هم دهند.
اداره کل راتباطات و بین الملل شهرداری قم
34

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top