قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 297970
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تکریم ارباب رجوع اولویت کاری اوقاف است - از ایده‌های نو در مدیریت وقف استقبال می‌کنیم

قم پرس ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری در نشست شورای مدیران اوقاف استان قم اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، پرچمدار بزرگ نهضت الهی در سطح بین‌المللی هستند.
وی افزود: از زحمات برادر بزرگوار، حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی مقدم تقدیر و تشکر می‌کنم که چهار سال با زحمت و تلاشی وافر، کارنامه موفقی از خود در اوقاف قم برجا گذاشت و ما نیز باید همان شیوه را ادامه دهیم و اگر جایی احساس کردیم ضعفی وجود دارد، سعی در برطرف کردن آن داشته باشیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه طرح‌ها و ایده‌های نو و خلاقانه همواره وجود دارند گفت: قرار نیست روی کارهای مدیریتی گذشته خط بکشیم بلکه می‌توانیم با شتاب بیشتر و بهره گرفتن از نوآوری در ایده‌ها و روش‌ها، کاری با کیفیت‌تر ارائه دهیم.
وی ادامه داد: در مدیریت اوقاف استان قم به دنبال شیوه تعاملی خواهیم بود و از مشاوره و راهنمایی همه افراد دلسوز بهره خواهیم گرفت زیرا عقیده داریم کار جمعی و خرد گروهی، موجب توفیق در امور خواهد شد.
اسکندری با اشاره به سابقه تبلیغی خود از سال‌های پیش از انقلاب عنوان کرد: از همان ابتدا با وقف و موقوفات هم آشنا بوده‌ام اما هیچگاه خودم را از مشورت و همفکری با دیگران به خصوص دست اندرکاران وقف که دارای تجربه‌ای طولانی در این زمینه هستند بی نیاز نمی‌بینم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم اضافه کرد: قوانین شرع حاکم بر تمام فعالیت‌های اوقاف است و در این بین مردم هم اهمیت زیادی دارند زیرا شرع، قوام نمی‌یابد مگر با حضور و پشتیبانی مردم، هر جا حمایت عمومی وجود داشته شاهد پیشرفت دین و قوانین آن بوده‌ایم.
وی با بیان اینکه بعد از رسول گرامی اسلام(ص)، تدبیر و رهبری حکیمانه‌ای غیر از امیرالمومنین علی علیه السلام سراغ نداریم گفت: در عین حال چنین رهبری هم باید پشتیبانی مردم را داشته باشد تا بتواند احکام الهی را جاری کند.
اسکندری تصریح کرد: زمانی به اندازه انگشتان دست، مردمانی از یک شهر نماینده مستقیم امام معصوم را که حکم ایشان را داشت حمایت نکردند؛ قضیه مسلم بن عقیل علیه السلام را همه می‌دانیم که از سوی امام حسین علیه السلام مأموریت چندین هزار نامه بیعت کوفیان را همراه داشت ولی به خاطر یک تهدید ابن زیاد، تنها ماند اما می‌بینیم که امام خمینی(ره) که به طور مستقیم نماینده امام معصوم نبود و حکمی هم نداشت، اما به خاطر حمایت مردمی، نظامی تشکیل داد که با همه تهدیدها و سختی‌ها، 40 سال پایدار مانده و به ثبات رسیده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به انواع توطئه‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: از جنگ نظامی تا اقتصادی و فرهنگی، شاهد انواع دسیسه‌های استکبار جهانی بوده‌ایم ولی این مردم پای اهداف و آرمان‌های انقلاب مانده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه به عنوان دست اندرکاران بخشی از امور جامعه، خدمت به مردم در اولویت کاری همه ما قرار دارد افزود: تکریم ارباب رجوع وظیفه ماست و حتی اگر راهی برای حل مشکل نباشد، باید به گونه‌ای رفتار کنیم که مردم این مسئله را دریابند نه اینکه گمان کنند کارمندان نمی‌خواهند کارشان را راه بیندازند.
اسکندری ادامه داد: جلساتی به منظور همفکری و دریافت نقطه نظرات کارکنان خواهیم داشت تا از خرد جمعی و ایده‌های جدید بهره‌مند شویم.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top