قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 297988
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ ۲۳:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

دبیرخانه کمیته فرهنگ شهروندی به زودی راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: ساختمانی ویژه دبیرخانه کمیته فرهنگ شهروندی در حال آماده سازی است که به زودی افتتاح می‌شود.به گزارش قم پرس؛ ابوالقاسم مقیمی با اشاره به راه‌اندازی دبیرخانه کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری در سازمان فرهنگی ورزشی اظهار کرد: در این دبیرخانه با حضور نهادها و ارگان‌های مختلف حوزه فرهنگی و اجرایی استان در خصوص امور مرتبط با فرهنگ‌سازی بین شهروندان تصمیم‌گیری صورت می‌گیرد.
وی با بیان اینکه در تصمیم اخیر بنا بر این شده که دبیرخانه به صورت مجزا و مستقل در کنار سازمان راه‌اندازی شود تصریح کرد: به همین خاطر ساختمانی ویژه‌ای برای استقرار این کمیته پیش‌بینی شده و مقرر گشته تا این کمیته به صورت تخصصی وظیفه طراحی، تولید محتوا و دستیابی به محصول خروجی در حیطه فرهنگ شهروندی را داشته باشد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم یکی از برنامه‌های این سازمان در راستای فرهنگ‌سازی در جامعه را حرکت مسجدمحور دانست و افزود: طرح محله مسجد محور که پیگیر بودیم برای فعالیت در حوزه فرهنگ شهروندی بود.
وی بابیان اینکه ساختمان کمیته فرهنگ شهروندی در حال آماده‌سازی است گفت: به زودی شاهد افتتاح دفتر جدید دبیرخانه کمیته شهروندی خواهیم بود.
13

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top