قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 297999
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۱ دی ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

بهسازی محور تاریخی فرهنگی قم سال آینده به پایان می‌رسد

مدیرعامل سازمان بهسازی،‌ نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: با اتمام پروژه‌های باقیمانده بهسازی کل محور فرهنگی تاریخی شهر قم به اتمام خواهد رسید و تاکید در برنامه‌های آتی بر تقویت و توانمندسازی این محور ها است.به گزارش قم پرس؛‌ علیرضا خاکی با اشاره به اقدامات سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر در راستای بهسازی محورهای تاریخی فرهنگی شهر قم اظهار کرد: طی سال‌های اخیر با احیای این سازمان اقدامات ویژه‌ای در محورهای تاریخی فرهنگی قم انجام شده که از آن جمله می‌توان به بهسازی محور مسجد سلماسی، گذرخان و... اشاره کرد.
وی با بیان اینکه یکی دیگر از پروژه‌ها در قالب بهسازی محور تاریخی فرهنگی قم محور محله قاضی و اتصال محله آقاسیدحسن به عماریاسر و بیت‌النور است اذعان کرد: همچنین بهسازی محورهای باغ‌پنبه، آب انبار لب‌چال و... نیز در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان بهسازی،‌ نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) با بیان اینکه تا اواسط سال آینده محور محله یخچال قاضی، اتصال محور آقاسید حسن به عماریاسر و بیت النور نیز به اتمام می‌رسد افزود: با اتمام این پروژه‌های باقیمانده بهسازی کل محور فرهنگی تاریخی شهر قم به اتمام خواهد رسید و تاکید در برنامه‌های آتی بر تقویت و توانمندسازی این محور ها است.
وی با بیان اینکه پروژه‌های بهسازی محورهای تاریخی فرهنگی بسترسازی برای توانمندسازی آنها است اذعان کرد: تلاش داریم در موضوعاتی چون تسهیل‌گری، ‌افزایش سرانه‌ها و... کمبود خدمات در این محورها را جبران کنیم و کارهای زیرساختی بیشتر انجام شود.
30

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top