قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 298016
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۱ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

لزوم استفاده از ظرفیت خیرین در توسعه فضای سبز

عضو شورای سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری قم لزوم استفاده از ظرفیت خیرین در توسعه فضای سبز در شهر را امری ضروری عنوان کرد.به گزارش قم پرس؛‌ سیدمحمد تقی سجادی یکی از چالش های توسعه فضای سبز را افزایش قیمت ها و محدود بودن منابع دانست و اظهار کرد:‌ بحث مطرح در حوزه فضای سبز محدودیت منابع آبی است و تا زمانی که شرایط خشکسالی وجود دارد مشکل آب داریم اما با تدابیر اتخاذ شده در خصوص تخصیص در حوزه فضای سبز امیدواریم در کوتاه و میان مدت آب از محل پساب برای توسعه باشد.
وی با اشاره به لزوم جانمایی زمین برای توسعه عرصه های سبز گفت: افزایش قیمت ها،‌ تامین تجهیزات مورد نیاز و... در حوزه توسعه فضای سبز مشکل ساز است که با محدودیت منابع تنها راهکار برون رفت از این چالش استفاده از ظرفیت بخش هایی غیر از سازمان پارک ها و دولت است که بخشی از آن شامل نهادهای فرهنگی،‌ دانشگاهی،‌ نظامی و... است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم با تاکید بر اینکه فرهنگ سازی در راستای استفاده از توان خیرین در توسعه فضای سبز بسیار مهم است افزود:‌ ما در توسعه مراکز آموزشی و فرهنگی از توان خیرین به خوبی استفاده کردیم و باید در حوزه فضای سبز نیز در شهر قم که محل حضور علما و عناصر فرهنگی هست در استفاده از ظرفیت خیرین استفاده شود.
20

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top