قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 298043
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ ۰۴:۳۰

حمایت از کالای ایرانی یکی از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود

کالای ایرانی

حجت‌الاسلام اسدالله مهر آرا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین گفت: وقتی بحث کمک به تولید مطرح می‌شود، همه تصور می‌کنند که دولت باید به کارآفرینان نقدینگی تزریق کند درصورتی‌که تجربه گذشته نشان داده که توزیع پول نه‌تنها به تولید کمک نمی‌کند بلکه به ایجاد اشتغال هم منجر نمی‌شود.

وی افزود: دولت مهم‌ترین مسئولیت را در تحقق شعار هرسال دارد و باید تولیدکنندگان داخلی را شناسایی کند نه آن‌هایی که کار مونتاژ می‌کنند و واسطه چین و ایران شده‌اند، بلکه به تولیدکننده داخلی اهمیت بدهد و از کارخانه‌های داخلی حمایت کند.

استاد حوزه علمیه قزوین ادامه داد: تولیدکنندگان بلکه باید تلاش کنند با مدیریت و برنامه‌ریزی به سمت تولید کالاهای با کیفیت حرکت کنند و کالای با دوام و با کیفیت را به‌عنوان یک اصل موردتوجه قرار بدهند چراکه اگر مصرف‌کننده احساس کند تولید داخلی با تولید خارجی رقابت می‌کند قطعاً از جنس ایرانی خرید می‌کند و به سراغ محصول خارجی نمی‌رود.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز می‌بینیم که در سطح جامعه بی‌اعتمادی نسبت به تولید داخلی وجود دارد به دلیل عدم کیفیت محصول است اما اگر تولیدکننده کیفیت را ارتقاء بدهد مصرف‌کننده با اشتیاق به سمت مصرف داخلی می‌رود و در بخش نیروی کار هم، کارگر به‌عنوان عامل توسعه می‌تواند در کنار کارفرما به کار تولید بپردازد و وجدان کاری را سرلوحه امور در محیط کار قرار بدهد.

مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین گفت: دولت وظیفه دارد تولیدکنندگان را موردحمایت قرار بدهد و سرمایه‌گذاری‌ها را تسهیل کند تا تولیدکننده با خیالی آسوده تولید کند و نگرانی برای سرمایه‌گذاری نداشته باشد.

وی ادامه داد: مردم هم با توجه به شرایط اقتصادی کشور و وضعیت بیکاری جوانان به‌ویژه تحصیل‌کردگان باید به این باور برسند که از تولید ملی حمایت کنند ، چراکه راه برون‌رفت از معضل بیکاری و رکود بنگاه‌ها، حمایت از تولید ساخته دست کارگران زحمتکش کشور است.

حجت‌الاسلام مهر آرا بیان داشت: حمایت از کالای ایرانی یکی از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی به شمار می‌رود و بر این اساس تمام آحاد جامعه اعم از مسئولان، تولیدکنندگان، کارگران و مردم به‌عنوان مصرف‌کنندگان در قبال تحقق شعار امسال مسئول هستند.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top