قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 298061
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۲:۱۱
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
شورای هماهنگی اصولگرایان قم:

گروه‌های انقلابی دست‌های خائن را از مرکزیت انقلاب کوتاه می‌کنند

شورای هماهنگی اصولگرایان قم با صدور بیانیه‌ای به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر مردم قم با ایشان لبیک گفت.

در بیانیه شورای هماهنگی اصولگرایان قم آمده است: دی ماه در تاریخ قم همیشه یادآور قیامی انقلابی بوده و هرسال موجب تجدید بیعتی با شکوه از سوی مردم متدین و ولایتمدار قم با رهبر فرزانه انقلاب می گردد.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: امسال هم این لطف الهی شامل حال مجاورین کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) گردید تا پای درس معلم انقلاب حاضر شوند و از کلام شیوا و دلنشین ایشان بهره ببرند.

در این بیانیه اضافه شده است: شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم که متشکل از احزاب و گروه‌های انقلابی است در لبیک به فرامین مطاع رهبر معظم انقلاب اعلام می‌دارد ای امام عزیز، ما همچنان بر سر عهدمان هستیم و با اتکال به قدرت لایزال الهی و با حمایت مردم در تمام صحنه‌های انقلاب حضور خواهیم داشت و اجازه نخواهیم داد که دشمن زبون و مزدوران داخلی و خارجی، خدشه ای بر وحدت دینی و انقلابی ما وارد کنند.

در این بیانیه تاکید شده است: جان بر کفان، احزاب و گروه‌های انقلابی در امتثال امر شما با همراهی و زعامت علما و مراجع معظم تقلید و ضمن پشتیبانی معنوی حوزه‌های علمیه دست‌های خائن را از مرکزیت انقلاب کوتاه کرده و اجاز ه نخواهیم داد مرکزیت و محوریت قم به عنوان کانون انقلاب کم رنگ گردد.

در این بیانیه تصریح شده است: ما خطاب به عوامل زبون داخلی و خارجی نیز هشدار می‌دهیم که اجازه نخواهیم داد لطمه ای به شهر مقدس قم به عنوان نقطه کانونی و مرکزی انقلاب وارد نمایند و بدانند تا پای جان در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس و بزرگ انقلاب ایستاده ایم. دشمنان زبون بدانند ما همچون چهل سال گذشته با حضور در تمام عرصه‌ها و با همراهی و یاری مردم و جوانان انقلابی، نقشه‌های شوم ایشان را نقش بر آب خواهیم کرد.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top