قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 298077
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۵۴
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم:

آموزش و امداد دو رکن مهم در خدمات جمعیت هلال احمر است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: آموزش و امداد دو رکن مهم در خدمات جمعیت هلال احمر است و نیاز به برنامه ریزی و سیاست گذاری دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد گل فشان در آئین تقدیر و معارفه معاونان آموزش و پژوهش و امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم عنوان کرد: حوزه آموزش در حوزه های بسیار مهم در هلال احمر است و وظیفه سنگینی به این بخش واگذار شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم افزود: کشور ایران یکی از کشورهای حادثه خیز است و اهمیت آموزش در حضور نیروها در بحران ها غیر قابل انکار است.

وی تصریح کرد: اهمیت این حوزه در واقع توجه به سلامت است همچنین حوزه امداد نیز از بخش های مهم است.

گل فشان بیان کرد: به طور کلی آموزش و امداد دو رکن مهم در خدمات جمعیت هلال احمر است و نیاز به برنامه ریزی و سیاست گذاری دارد.

وی خاطرنشان کرد: معاونان پرتلاش  در دو حوزه ی آموزش و امداد و نجات دارای سوابق درخشانی بودند و تلاش های ارزنده ای را برجای گذاشته اند که ما قدردان تلاش های این دو معاون جمعیت هستیم که در اخلاق و منش نیک نیز سرآمد هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: در ادامه این مسیر، از تجارب معاون سابق آموزش و پژوهش با توجه به علاقه وی، در حوزه برنامه ریزی و سیاست آموزشی بهره مند خواهیم شد و امید داریم که در حوزه معاونت آموزش در قم به عنوان یک نماد کشوری که اندوخته هایشان از سرمایه گذاری جمعیت است، در راه رضایت خالق و خلق به خدمت بپردازد.

گل فشان عنوان کرد: معاون امداد و نجات نیز سابقه دیرینه ای در جمعیت دارد و خدمات ارزنده ای در طول سالها داشته و ایده ها و برنامه های خوبی در حوزه امداد به اجرا گذاشته شده است.

وی تصریح کرد: بی شک از نظریات و مشاوره های تخصصی ایشان همچنان استفاده می کنیم زیرا خرد جمعی عامل مهمی در موفقیت است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: در این حوزه فعالیت های آموزشی جمعیت هلال احمر استان قم به آقای بهرامی واگذار می شود و تجربه وی در امور اجرایی راهگشای اهداف است.

وی بیان کرد: قطعا حضور آقای حسینی نیز در حوزه برنامه ریزی می تواند مکمل برنامه های آموزشی باشد و در این بخش تحول آفرین شود.

گل فشان افزود: امسال نگرش های جدیدی در برنامه های جمعیت ایجاد شد باید اجازه بدهیم جوانان وارد میدان شوند و استعدادها را بروز دهند و توانایی ها را به ظهور برسانند.

وی خاطرنشان کرد: سعید یعقوبی نیز سرپرست معاونت امداد معرفی شد که امید است در جهت ارتقای مجموعه موثر باشد و روند رو به رشدی را داشته باشیم

 

.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم: جا به جایی در مسئولیت ها موجب تحول در همه بخش ها می شود

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم، در آئین تقدیر و معارفه معاونان جمعیت هلال احمر قم گفت: چرخش و جا به جایی در مسئولیت ها موجب تحول و تحرک در همه بخش ها می شود.

 حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی علامه مهری در آئین تقدیر و معارفه معاونین جمعیت هلال احمر قم با تقدیر از تلاش های معاونان آموزش و پژوهش و امداد و نجات جمعیت هلال احمر عنوان کرد: تمامی تلاش ها در جهت خدمت به جامعه ذخیره آخرت خواهد بود.

وی تصریح کرد: معاونت آموزش تحولات خوبی در جمعیت هلال احمر ایجاد کرد و طبق روایات باید سنت های خوب گذشته را یاد کرد و قدرشناس بود.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر  استان قم اظهار کرد: در معاونت امداد و نجات نیز با تجربیاتی که وجود داشت کارها را به خوبی پیش رفت.

وی بیان کرد: سرپرست معاونت امداد و نجات نیز از جوان های پویا و فعال و موفق هستند و انتظار می رود به بهترین نحو فعالیت های گذشته را تداوم بخشند و با ایده ها و نو موجب ارتقای این حوزه شوند.

حجت الاسلام والمسلمین علامه مهری خاطرنشان کرد: چرخش و جا به جایی در مسئولیت ها موجب تحول و تحرک در همه بخش ها می شود.

وی گفت: طبق روایتی اصل و اساس همه خوبی ها علم و دانش است همان گونه که اصل و پایه بدی ها بر اساس جهالت است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم ادامه داد: اگر در زندگی خود ضربه ای خوردیم از عدم علم کافی و وجود جهل بوده است در هر کجا از حضور عالمان و صاحب نظران بهره برده ایم به نتیجه رسیده ایم.

وی بیان کرد: روایات داریم هر کس بدون علم، فتوایی بدهد خود و دیگران را متضرر می کند این روایات بیانگر اهمیت علم و دانش در امور است.

حجت الاسلام والمسلمین علامه مهری اظهار کرد: امید است با برنامه های راهبردی در بخش آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر هم شاهد تحولات بهتری باشیم.

وی تصریح کرد: هجرت و جا به جایی چه فردی و اجتماعی نتایج خوبی دارد و این انتقال و تغییرات در هر حوزه ای به حوزه دیگر انجام شود، کسی متضرر نمی شود.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم عنوان کرد: تا زمانی که پیامبر (ص) هجرت نکرد نتوانست اسلام را گسترش دهد به همین دلیل مبنای اسلام را هجرت قرار دادند بی شک هر حرکتی که به سوی پیشرفت باشد تاثیرات مثبتی دارد.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت بهره مندی از حضور جوانان در بخش های مدیریتی متذکر شد: جوانان باید تحرک و تفکر بیشتری داشته باشد تا زمینه پیشرفت را به دست بیاورند و به رشد و کمال برسند.
گفتنی است، پیش از این، سید حسن حسینی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر قم بود که هم اکنون جای خود را به محمدرضا بهرامی معاون سابق امداد و نجات جمعیت هلال احمر داده است و در این مراسم سعید یعقوبی به سرپرست معاونت امداد و نجات معرفی و معاونان سابق این دو حوزه با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top