قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 298082
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۲۰

سفیر ترکیه در سازمان ملل : به غرب باید گفته شود که اسلام هراسی جرم است

سفیر ترکیه: به غرب باید گفته شود که اسلام هراسی جرم است

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری«حوزه»، به نقل از yenisafak، سفیر جدید ترکیه در سازمان ملل و همکاری اروپا تاکید کرد که جامعه غرب باید بداند اسلام هراسی یک جرم نفرت محور محسوب می شود.

محمت پاچاجی، نماینده ارشد سازمان امنیت و همکاری اروپا در مبارزه با تبعیض و تعصب علیه مسلمانان به خبرنگاران، گفت: با تمام ابزارهای ممکن باید به جامعه غرب بفهمانیم که اسلام هراسی یک جرم نفرت محور محسوب می شود.

پاچاجی پنج‌شنبه از سوی اسلواکی که ریاست سازمان امنیت و همکاری اروپا در سال ۲۰۱۹ میلادی را به دست گرفت، به این سمت انتخاب شد.

این مقام رسمی ترکی گفت که  تحقیقاتی در رابطه با موضوع اسلام هراسی و تعصب علیه مسلمانان انجام داده اند و گزارش های رسیده در دستورکار سازمان امنیت و همکاری اروپا قرار خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: در سال‌های اخیر اتفاقات مرتبط با اسلام‌هراسی افزایش بی‌سابقه‌ای داشته اند، کشور ترکیه همواره از نزدیک این حوادث را دنبال می‌کند، ریاست جمهوری ترکیه، وزارت خارجه و سایر نهادهای مرتبط آنکارا اهمیت زیادی برای این مساله قائل هستند.

پاچاجی همچنین به خبرنگاران گفت: در واقع لازم است که اسلام‌هراسی به عنوان جرم مرتبط با تنفر پذیرفته شود. متاسفانه غربی ها آنقدر که یهودی ستیزی را بزرگ می کنند، به اسلام ستیزی اهمیت نمی دهند. کشورهای اروپایی باید در این خصوص اقدام کنند. باید به روش مناسبی به مردم گفته شود که اسلام‌هراسی یک جرم است، این تلاشی جامع و بلندمدت خواهد بود.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top