قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 298114
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ ۰۵:۳۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

انجام 3 مرحله آمارگیری برای مطالعات طرح میدان مطهری

مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) از انجام 3 مرحله آمارگیری برای مطالعات طرح میدان مطهری خبر داد.به گزارش قم پرس؛ علیرضا خاکی با اشاره به آخرین وضعیت تعیین تکلیف طرح بهسازی میدان مطهری اظهار کرد: با توجه میدان مطهری به عنوان یکی از مهمترین میدان های شهری قم و محور اتصال شمال رودخانه به حرم مطهر مطرح بوده و در کنار آن ظرفیت‌های سیاسی، حمل و نقلی و... به حساسیت‌های آن می‌افزاید.
وی با بیان اینکه طرح بهسازی میدان مطهری در حال تدوین است گفت: مشاور گرفته شده تا تمام ظرفیت‌های میدان را با هم دیده و آرام سازی را برای سطح میدان انجام داده و ساماندهی حمل و نقلی و حرکتی و... را نیز مورد توجه قرار دهد.
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: طرح میدان مطهری شاید یکی از سنگین ترین پروژه های مطالعاتی شهرداری باشد چراکه از نظر شهری، ‌ترافیکی و عمرانی در آن پیچیدگی‌های فراوانی وجود دارد.
وی با بیان اینکه فاز شناخت مشکلات، مسائل و ظرفیت‌های میدان مطهری تا پایان سال تمام می شود افزود: طی این مرحله سه نوبت آمارگیری ترافیکی، رفتاری و... صورت گرفته است.
خاکی ابراز امیدواری کرد تا پایان سال آینده جمع‌بندی با حوزه های مختلف عمرانی،‌ شهرسازی،‌ ترافیکی و... در خصوص میدان مطهری صورت گیرد و گفت: سرمایه گذارهایی هم مراجعه کرده و آماده همکاری هستند و هرچه زودتر مطالعات به نتیجه برسد می‌توانیم سریع تر ساماندهی پروژه ها را داشته باشیم.
وی اضافه کرد: میزان استفاده از این میدان متناسب با کیفیت‌های محیطی نیست اما پیچیدگی های زیادی دارد چرا که تاسیسات زیادی در آنجا متمرکز شده است.
71

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top