قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 298115
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

ضرورت تلاش دستگاه هاي دولتي براي توسعه ي گردشگري سلامت در استان قم - پرستاران الگوي صبر و ايثار هستند

استاندار قم تاكيد كرد:

ضرورت تلاش دستگاه هاي دولتي براي توسعه ي گردشگري سلامت در استان قم/ پرستاران الگوي صبر و ايثار هستند

استاندار قم با اشاره به موقعيت قم به لحاظ زائرپذيري و واقع شدن در مركز كشور، بر ضرورت تلاش دستگاه هاي دولتي براي توسعه ي گردشگري سلامت در استان قم تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم بهرام سرمست استاندار قم در ديدار رئيس دانشگاه علوم پزشكي و معاونين وي طي سخناني ضمن تبريك ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار؛ سلامتي و امنيت را دو نعمت الهي بر اساس روايات ديني عنوان كرد و گفت: ‌مجموعه بهداشت و درمان در تحقق اهداف توسعه اي همكار و شريك استانداري قم است.
استاندار قم با بيان اينكه چشم انداز استان به لحاظ برنامه ريزي در امر سلامت بايد مشخص باشد افزود: توسعه‌ي گردشگري سلامت به لحاظ موقعيت استان قم در بحث زائرپذيري از اهميت ويژه اي در راستاي ارزآوري برخوردار است.
سرمست بحث محورهاي مواصلاتي استان قم و خطرات ناشي از تصادفات را نيز يادآور شد و بيان داشت:‌ اين مسئله به حجم كار مسئولان درماني استان قم افزوده است و بايستي با برجسته سازي خدمات قابل ارائه به هموطنان، زمينه ي جذب اعتبارات ملي فراهم شود.
نماينده عالي دولت در استان همچنين با اشاره به اهتمام دولت به افزايش رضايتمندي مردم، دولت الكترونيك را يكي از راهكارهاي مطمئن و موثر در اين راستا دانست و نصريح كرد:‌ بخش هاي زيرمجموعه ي دانشگاه علوم پزشكي قم بايد در زمينه ارائه ي خدمات الكترونيك پيشرو باشند.
سرمست توزيع عادلانه ي امكانات رفاهي را از ديگر برنامه هاي دولت تدبير و اميد عنوان و تصريح كرد: افراد كم بضاعت بايد از امكانات پزشكي در مناطق محروم بهره مند شوند.
وي به تحصيل بيش از 2000 دانشجوي رشته هاي پزشكي در قم نيز اشاره و خاطرنشان كرد: جذب دانشجويان در رشته هاي تخصصي بايد با جديت دنبال شود.
در اين جلسه دكتر ايرانيخواه رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان قم گزارشي از اقدامات صورت گرفته و برنامه هاي مجموعه هاي بهداشتي درماني براي ارتقاء شاخص هاي سلامت در استان قم ارائه داد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top