قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 299989
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
استاندار قم:

از ظرفيت كارشناسی بخش خصوصی برای توسعه ی اقتصادی استان استقبال می كنيم

استاندار قم اظهار داشت: از ظرفيت كارشناسي بخش خصوصي براي توسعه ي اقتصادي استان استقبال مي كنيم.

به گزارش روابط عمومي استانداری قم، دكتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم كه با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي؛ صنايع دستي و گردشگری در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، طی سخنانی اتمام طرح های نيمه تمام را اولويت استان قم در سال 98 عنوان كرد و گفت: بايد ضمن اعلام علل عدم پیشرفت طرح هاي نيمه كاره میزان پیشرفت آن مشخص شود.
استاندار قم در ادامه با بيان اينكه در راستای توسعه ی پايدار در استان قم پذيرای نظرات كارشناسی متخصصين در حوزه های مختلف هستيم بيان داشت: بايد جلسات كارشناسی كه با حضور فعالين اقتصادی برگزار می شود جمع بندی و خلاصه آن برای مسئولان كشور ارسال شود.
وی افزود: دولت به تنهايي قادر به ايجاد توسعه به صورت همه جانبه نيست و بايستی با جذب اعتبارات بخش خصوصی و ساماندهی سرمايه ها زمينه ی ارتقاء وضعيت اشتغال و بهبود اقتصادی فراهم شود.
نماينده عالی دولت دراستان همچنين با اشاره به اهميت واگذاری اختيارات در كنار مسئوليت ها به مديران استانی گفت: از رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درخواست داریم بخشی از مسائلی که در سطح اختیارات ملی است را به استانها تفویض نمایند.
مهرداد غضنفری امرايی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم نيز در اين جلسه با بيان اينكه استفاده از نظرات بخش خصوصی نقش قابل توجهی در تحقق برنامه های توسعه ای مسئولان دارد، اظهار داشت: يكی از سازوكارهای تحقق اقتصاد مقاومتی واگذاری طرح های نيمه تمام به بخش خصوصی است كه با جديت پيگيری می كنيم.
معاون استاندار قم همچنين ورود بيش از 20 ميليون زائر و گردشگر به استان قم به صورت سالانه را مورد توجه قرار داد و افزود: ظرفيت ويژه ای برای ترقی اقتصادی از طريق توسعه ی زيرساخت های گردشگری برای استان قم داريم كه بايد مورد توجه جدی مسئولان باشد.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top