قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 299992
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

حضور پرشور مردم و مسئولان کنار هم برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، محمدرضا طلایی با اشاره به دستاوردهای انقلاب در چهل سال گذشته در بخش کشاورزی اظهار داشت: بخش کشاورزی یکی از حوزه‌هایی است که تمام پیشرفت خود را پس از انقلاب به دست آورده است.

وی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب را تنها نمونه‌ای از عملکرد مسئولان در حوزه کشاورزی استان معرفی کرد و افزود: قبل از انقلاب  کشاورزی تنها در حد گذراندن معیشت روزانه مردم بود اما امروز با ورود به حوزه تجارت محصولات کشاورزی در منطقه و دنیا در بسیاری از محصولات کشاورزی برند شناخته‌شده‌ای هستیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با تأکید بر حضور پرشور مردم و مسئولان در راهپیمایی روز 22 بهمن تصریح کرد: امروز باید بدانیم پیشرفت‌های حوزه کشاورزی در حقیقت دستاوردهای مردم و کشاورزان بوده و مسئولان تنها سهم کوچکی از این خودکفایی را می‌توانند از آن خود بدانند.

وی که حضور در راهپیمایی 22 بهمن را نشان حمایت معنوی از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان دانست و تأکید کرد: برای کسانی که  در حوزه کشاورزی فعالیت دارند تحریم‌ها سکوی پروازی به سمت خودکفایی و رهایی از واردات بوده و ما امروز خودکفایی در تولید گندم و شکر یکی از موفقیت‌های به‌دست‌آمده است.

طلایی با اشاره به اهمیت امنیت غذایی و ارتباط مستقیم آن با جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: کشاورزی استان قم در حوزه دام طیور، محصولات باغی و گلخانه‌ای و همچنین شیلات در جایگاه مطلوبی در کشور قرار داشته و با ورود به حوزه صادرات محصولات گلخانه‌ای در منطقه اتفاقات خوبی برای استان رقم خورده است.

وی به تبیین چشم‌انداز کشاورزی استان در چند سال آیند پرداخت و بیان کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان قم با توجه به چالش کم‌آبی و تغییر اقلیم قبل ازهر گونه اقدام نیازمند آموزش کشاورزان بوده و خوشبختانه امروز با استقبال کشاورزان از اجرای سیستم آبیاری نوین و توجه به افزایش سطح گلخانه‌ها در چند سال آینده بارونق اقتصادی بسیار خوبی روبه خواهیم بود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با دعوت دوباره از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مسئولان و مدیران استان باید قبل از مردم و در صف اول راهپیمایی حضورداشته و نشان دهند دشمن با توطئه و تحریم نمی‌تواند بین مردم و مسئولان جدایی و فاصله‌ای ایجاد کند.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top