قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 300024
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۲۳:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

بیانیه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان قم به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، متن بیانیه بدین شرح است:

در سال های پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران، تمامی قدرت های استعمارگر جهان با انواع ترفندها و بهره گیری از تمام قدرت نظامی و هجمه های فرهنگی و سیاسی خویش سعی در براندازی حکومت اسلامی و مردم سالارانه ای داشتند که به خوبی واقف بودند که این نظام، تنها نظامی است که در برابر زورگویی ها و ظلمشان قد علم کرده و تنها امید ستمدیدگان سراسر عالم است. حکومت‌های استکباری که دنیایی ظلمانی را در خیال باطل خود پرورانده، هرگز گمان نمی‌کردند که نور انقلاب کبیر اسلامی، به این سرعت جان‌های آزادی خواهان و مستضعفان جهان را بیدار کند و سه دهه بعد، کاخ‌ سفاکان مرتجع منطقه را به لرزه درآورد.

طلوع انقلاب اسلامی در یوم الله ٢٢ بهمن ماه شکل گرفت و نقطه عطف تاریخ جهان معاصر شد و در آن ایام نورانی، ملت بلند آوازه و سربلند ایران اسلامی به رهبری امام و مقتدای خود حضرت امام خمینی(ره) عمیق ترین تحولات حماسه آفرین را بر محور ایمان به خدای یگانه رقم زد و با ایستادگی بر سر آرمان ها و ارزش های اسلام ناب، دست بیگانگان و مستکبران را از تعرض به کشور خویش کوتاه نمودند.

حضور هوشمندانه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در صحنه های دفاع از آرمان های اصیل اسلام و انقلاب و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، نقشه های شوم دشمنان قسم خورده نظام مقدس انقلاب اسلامی را خنثی کرده است.

اینک بر همه ما واجب است تا به پاس این برکت عظیم و این منت والایی که خداوند برما نهاده است همچون پدید آورندگان انقلاب در حفظ و پاسداشت و سربلندی آن تا پای جان بکوشیم و از آن پاسداری نماییم.

کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با آرزوی پیروزی سایر ملل مظلوم و مستضعف جهان در برابر حاکمان مستبد و ظالم، همچون سنوات گذشته ضمن دعوت از عموم مردم قم به ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان همگام با ملت همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی دشمن شکن ٢٢ بهمن شرکت خواهند کرد و بار دیگر با مشت های گره کرده خویش، زهر چشم دیگری از زورگویان و مستبدان عالم خواهد گرفت.

وعده ما راهپیمایی عظیم ٢٢ بهمن ماه

 

 


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top