قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 300091
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۴۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
استاندار قم:

دانش فنی و تخصصی اعضای نظام مهندسی ساختمان تقويت شود

استاندار قم با اشاره به اهميت ارتقاء جايگاه نظام مهندسی ساختمان در بحث نظارت بر ساخت و ساز اظهار داشت: در اين راستا دانش فنی و تخصصی اعضای نظام مهندسی ساختمان بايستی تقويت شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دكتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست با اعضای نظام مهندسی ساختمان استان قم، طی سخنانی با بیان اینكه اعضای نظام مهندسی بازوی نظارتی دولت هستند اظهار داشت: ایفای دقیق نقش این سازمان در راستای اجرای قوانین مرتبط با ساختمان ضروری است.
استاندار قم با تاكید بر اهمیت برنامه ریزی جهت توانمندسازی مهندسین ساختمان افزود: در بحث كمی به تعداد كافی مهندس داریم ولی باید زمینه ارتقاء دانش فنی و صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از كشور فراهم شود.
سرمست ارتقاء سطح مهارت مهندسین را نیز مهم تلقی و خاطرنشان كرد: شكاف بین افراد دارای تخصص و نبود تجربه ی اجرایی موجب شده است تا سیاست های دولت در زمینه ی مهندسی ساختمان به درستی اجرا نشود.
نماینده عالی دولت در استان در بخش دیگری از سخنان خود توسعه ی خدمات الكترونیك را نیز مورد تاكید قرار داد و تصریح كرد: الكترونیكی نمودن فرایندها زمینه ی تخلف و دور زدن قانون را كاهش داده و موجب افزایش شفافیت و نهایتا اجرای دقیق تر سیاست های دولت در بحث راه و ساختمان می شود
.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top