قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 300121
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱:۴۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

2950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شده است

به گزارش اقتصاد آینده، محمود سیجانی روز سه شنبه در چهل و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، افزود: یک هزار و 946 میلیارد ریال در بخش صنعت و معدن، 241 میلیارد ریال در بخش جهاد کشاورزی و 81 میلیارد ریال نیز در بخش گردشگری پرداخت شده است.
وی با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق تولید در 2 هفته گذشته، افزود: پرداخت تسهیلات در بخش صنعت رشد خوبی داشته است و حدود 380 میلیارد ریال در این بخش پرداخت انجام شده است.
سیجانی اضافه کرد: همچنین در این مدت 105 میلیارد ریال برای 675 طرح در بخش کشاورزی، 35 میلیارد ریال برای 2 طرح در بخش گردشگری و 144 میلیارد ریال برای 128 طرح در بخش اصناف تولیدی پرداخت شده است.
وی ادامه داد: وضعیت پرداخت های مستقیم سال جاری از سوی بانک های عامل در بخش صنعت، هفت هزار و 200 میلیارد ریال به 855 واحد است.
وی خاطرنشان کرد: در بخش صنعت، معدن و تجارت کمیته ای برای بررسی درخواست دریافت تسهیلات تشکیل شد و 41 تقاضا مورد بررسی قرار گرفت که با 32 مورد با یک هزار و 40 میلیارد ریال سرمایه در گردش موافقت شده است.

* رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم نیز گفت: در 2 هفته گذشته به 51 طرح کشاورزی، 51 میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.
محمدرضا طلایی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 250 میلیارد ریال تسهیلات در بخش کشاورزی پرداخت شده است که 50 درصد سهم بخش کشاورزی در سال جاری می باشد.

* معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم نیز گفت: بیشترین صنعت قم در بخش اشتغال مربوط به قطعه سازان خودرو می باشد که در حال حاضر با وضعیتی که خودروسازان ایجاد کرده اند، احتمال کاهش و تعدیل نیروی انسانی در این بخش زیاد است.
ابوالقاسم معمارمقدم افزود: طی جلسه ای چهار مصوبه برای مقابله با این بحران داشتیم و امیدواریم با اجرایی شدن این مصوبه ها بخشی از مشکلات قطعه سازان خودرو مرتفع شود.
چهل و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور دستگاه های ذیربط در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد؛ در این جلسه بانک های عامل گزارشی از روند پرداخت تسهیلات رونق تولید سال 97 ارائه کردند و مشکلات دریافت تسهیلات چند واحد صنعتی نیز بررسی شد.
/2085/ 1175

منبع : خبرگزاری ایرنا

اقتصاد آینده : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top