قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 301627
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

چهار عامل محدود شدن ورود شرکت های جدید به بورس اعلام شد

تهران- اقتصاد آینده- مدیر هیات پذیرش بورس گفت: علت اصلی محدود شدن ورود شرکت های جدید در سال 97، توجه به کیفیت به جای کمیت در پذیرش شرکت‌ها، تغییر برنامه های سهامدار عمده و لزوم رعایت برخی مقررات از جمله ارائه تضامین و تعهدات در سپرده گذاری مرکزی بود.


به گزارش خبرنگار اقتصادی اقتصاد آینده، «اسماعیل درگاهی» مدیر هیأت پذیرش بورس تهران امروز (چهارشنبه) در نشست خبری سومین عرضه اولیه سهام تامین سرمایه در بورس تهران اظهار داشت: با وجود اینکه بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار بود امسال 12 عرضه اولیه در بورس انجام شود، اما شمار آنها در نهایت به 6 عرضه کاهش یافت.
وی اضافه کرد: امروز علاوه بر عرضه اولیه سهام تامین سرمایه نوین در بورس، پذیره نویسی یک هزار میلیارد تومانی اوراق اجاره مبتنی بر سهام،‌ شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز انجام شد.
«ولی نادی قمی» مدیرعامل تامین سرمایه نوین نیز در این نشست گفت: اگرچه برای تامین مالی های بزرگ نمی توان نقش دولت را حذف کرد، اما میزان تامین مالی های انجام شده توسط بخش خصوصی در حال افزایش است.
وی با بیان اینکه تامین مالی کسب و کارهای کوچک باید صبور بود، اضافه کرد: روند سودآوری تامین سرمایه ها در سال آتی افزایش می یابد.
مدیرعامل تامین سرمایه نوین ادامه داد: برنامه افزایش سرمایه تامین مالی در سال آتی در دستور کار است که از طریق مطالبات و آورده نقدی سهامداران انجام می شود.
به گزارش اقتصاد آینده، امروز (چهارشنبه) در ششمین عرضه اولیه بورس در سال 97، حدود 10 درصد از سهام شرکت «تامین سرمایه نوین» در بورس عرضه شد.
این شرکت به عنوان پانصد و بیست و پنجمین شرکت پذیرفته شده در بورس به شمار می رود که با ورود آن به ارزش بازار بورس نیز 15 هزار و 400 میلیارد ریال افزوده شد.
این شرکت در بخش «فعالیت های جنبی واسطه گری های مالی» گروه«فعالیت های جنبی واسطه گری های مالی به جز تامین وجوه بیمه و بازنشستگی» و طبقه «فعالیت های جنبی واسطه گری های مالی طبقه بندی نشده درجای دیگر» قرار گرفت.
اقتصام**2022**9189
+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top