قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 301650
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۴۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

حمایت از شرکت های دانش بنیان راهکاری اساسی برای جلوگیری از خام فروشی است

استاندار قم:

حمایت از شرکت های دانش بنیان راهکاری اساسی برای جلوگیری از خام فروشی است

استاندار قم با اشاره به توانمندی نیروهای فعال در استان در بخش های مختلف، راهکار اساسی جلوگیری از خام فروشی را حمایت از شرکت های دانش بنیان دانست.
به گزارش قم پرس دکتر بهرام سرمست استاندار قم، در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن امام جواد(ع) استانداری قم و با حضور دکتر رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با بیان ظرفیت های استان در بخش های مختلف تولیدی، اظهار کرد: حمایت از تولید کنندگان در بخش های صنعت، معدن و کشاورزی و نیز تجار استان، نیاز به عزمی جدی دارد تا زمینه توسعه این فعالیت ها در استان فراهم شود.

سرمرست فرش قم را یکی از برند های معتبر کشور دانست و اضافه کرد: برپایی نمایشگاه دائمی فرش گامی مهم در حمایت از این صنعت است و تحقق آن مستلزم تخصیص منابع مالی مورد نیاز می باشد.
سرمست به مراحل پایانی ساخت نمایشگاه دائمی محصولات استان اشاره و تصریح کرد: هزینه های این نمایشگاه با مشارکت دولت و بخش خصوصی تامین و صرف شده است که برای تکمیل این نمایشگاه حمایت وزارت صمت و تخصیص منابع مالی مناسب، می تواند نقشی مهم داشته باشد.
وی یکی از دغدغه های استان در حوزه تولید را مسائل موجود در شهرک های صنعتی عنوان کرد و ادامه داد: زیرساخت های موجود در این شهرک ها ناکافی و یا بعضا مستهلک است که ضروری است تا بر اساس نیاز، بروز رسانی و تکمیل شود

استاندار قم گفت: این مسائل با تخصیص بخشی از درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده قابل تأمین است.
مقام عالی دولت در استان همچنین با تأکید بر ظرفیت شهرک تخصصی کفش و چرم و نیز شهرک صنعتی سنگ قم، خاطر نشان کرد: قم بستر مهمی در زمینه تولیدات صنعتی بروز و نیز فن آوری های دانش بنیان است که با حمایت بیشتر از این واحد ها می توان آینده روشنی برای جلوگیری از خام فروشی و صادرات محصولات با ارزش افزوده بالا برای قم و کشور متصور شد.

 


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top