قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 301658
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۲۳:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

كلاهبرداري با تبليغ شمش های تقلبي در شبكه هاي اجتماعي

كلاهبرداري با تبليغ شمش های تقلبي در شبكه هاي اجتماعي

گروه استان ها - مركزي - فردي كه با تبليغ فروش شمش و طلاجات تقلبي از 3 شهروند كلاهبرداري كرده بود، دستگير شد و از مخفيگاهش 14 شمش و 7 قطعه سكه طلا كشف شد.

سرهنگ "محمدعلي گودرزي" فرمانده انتظامي شهرستان آشتيان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت:‌ در پي اعلام گزارش هايي از تبليغات فردي در زمينه خريد و فروش طلاجات تقلبي در فضاي مجازي، بررسي موضوع در دستور كار ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: با تحقيقات نامحسوس ماموران پليس، محل فعاليت اين فرد در يكي از روستاهاي شهرستان شناسايي و در هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي در بازرسي از محل فعاليت اين فرد 14 شمش، 7 سكه تقلبي، تعدادي ابزار جعل سكه و تعداد 12 سيم كارت كشف شد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده در مراحل رسيدگي به اين پرونده مشخص شد اين فرد تا كنون در حدود 7 ميليارد ريال از 3 شهروند با وعده فروش شمش و طلاجات كلاهبرداري كرده است.

سرهنگ گودرزي در ادامه با بيان ادامه داشتن تحقيقات پليس در اين پرونده گفت: شهروندان با مشاهده وعده هاي مطرح شده در شبكه هاي اجتماعي مراقب باشند و قبل از هر گونه خريد و فروش از قانوني بودن معامله خود مطمئن شوند و هر گونه موارد مشكوك را از طريق تلفن 110 به پليس گزارش كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top