قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 301667
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

با حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي انجام شد ؛ عمليات اجرايي مجتمع گاوداري 6 هزار راسي در دلفان

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  عملیات اجرایی ‎ گاوداری 6000 هزار رأسی شهرستان دلفان با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید موسی خادمی استاندار لرستان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان به زمین زده شد. 

 

بر اساس این گزارش پروژه مذکور در زمینی به مساحت 57 هکتار است . همچنین ظرفیت این گاوداری 6000 رأس است که زمینه اشتغال را برای افراد جویای کار 150 نفر به طور مستقیم و 1500نفر به طور غیر  مستقیم فراهم می‎کند. 

شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جریان آغاز عملیات اجرایی این پروژه اظهار داشت: امیدواریم این مرکز اقتصادی منشأ خیر و برکت برای مردم این منطقه باشد و اشتغال خوبی را برای آن‌ها فراهم کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: این پروژه در راستای ایجاد توازن توسعه در این شهرستان اجرا می‌شود و البته به همین یک موضوع ختم نمی‌شود و برنامه‌های دیگری نیز برای آبادانی و توسعه بیش‌تر این شهرستان در نظر داریم.

وی با بیان اینکه سلسله و دلفان در زمینه گردشگری ظرفیت‌های خوبی دارد، بیان کرد: یک چشمه آبگرم بی‌نظیر در این منطقه وجود دارد که به‌دنبال نهایی‌کردن مطالعات مربوط به آن هستیم تا توسعه بیش‌تری در این منطقه ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: این گاوداری 6 هزار رأسی توسط شرکت کشت و صنعت و دامداری گلدشت وابسته به هلدینگ صنایع عمومی تأمین اجتماعی ایجاد شده‌است.

لازم به یادآوری است میزان اعتبارات این پروژه 110 میلیارد تومان است که آورده سرمایه گذار 55 میلیارد برآورده شده و  15 میلیارد از محل اشتغال پایدار روستایی معرفی شده‎اند و تقاضای سرمایه گذار 55 میلیارد تومان است.

رسانه جدید

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top