قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 302716
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ۰۹:۱۲
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

466 هزار جلد کتاب سال 97 در قم امانت داده شد

حجت الاسلام امیرعطاءالله جباری روز یکشنبه افزود: تعدادهای کتاب های امانت داده شده در سال 97 به اعضای کتابخانه های عمومی قم 30 درصد نسبت به سال 96 افزایش داشته است.
وی با بیان اینکه بیشترین کتاب هایی که به امانت داده شده در حوزه ادبی از جمله شعر، رمان و داستان بوده است، افزود: در حال حاضر 593 هزار و 576 جلد کتاب و یک صد عنوان نشریه در موضوع های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، خانواده، اقتصادی و سایر موارد در مخازن کتابخانه های عمومی استان موجود است.
جباری با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و اجرای برنامه ترویجی برای ارتقای سطح کتابخوانی ادامه داد: در سال 97، 527 برنامه ترویج کتابخوانی در قالب های متنوع فرهنگی از جمله نشست نقد و بررسی کتاب، مسابقات کتابخوانی، کارگاه های آموزشی، نشست های تخصصی در استان برگزار شده است.
وی افزود: استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای معرفی کتاب، راه اندازی بخش ویژه نوسوادان در کتابخانه های عمومی، معرفی بیش از 500 عنوان کتاب در برنامه های مختلف رادیویی تلویزیونی، برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با مشارکت پنج هزارشهروند قمی از دیگر برنامه های شاخص این اداره کل در سال 97 بود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی قم ادامه داد: 23 کتابخانه عمومی و 16 کتابخانه مشارکتی درقم فعالیت می کند که بیش از 21 هزار تن درکتابخانه های عمومی استان دارای عضویت فعال هستند.
وی با بیان این که بخش کودک در همه کتابخانه های عمومی قم فعال است گفت: بیش از سه هزار تن از کودکان در این بخش ها عضو هستند و کتاب به امانت می برند ضمن این که در محیط کتابخانه نیز فضای نقاشی، قصه خوانی و مسابقه برگزار می شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی قم در ادامه با تاکید بر اینکه این استان تنها مرکز تولید و انتشار کتاب بریل در کشور است، گفت: در سال 97 بیش از پنج هزار کتاب و تقویم با رسم الخط بریل در قم تولید و به استانها و شهرهای مختلف ارسال شد.+ 1
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top