قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 302993
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

اصول کامل جامعه پیشرونده دربیانیه گام دوم لحاظ شده است

حاجر حیدری مجد روز شنبه درگفت و گو با اقتصاد آینده، افزود: رهبر معظم انقلاب 40 سال گذشته جامعه ایران را از لحاظ برنامه ریزی، سیاست های اعلام شده و نحوه رصد نظارت و بیانیه ای با عنوان گام دوم انقلاب صادر کرده اند.
وی با بیان این که بیانیه گام دوم انقلاب ناظر به 40 سال آینده زندگی ملت ایران است، اضافه کرد: هر فرد و نهادی باید جایگاه خود را دربیانات گام دوم رهبری پیدا کند، مسیر را بشناسد و بر اساس راهبردهای رهبر معظم انقلاب حرکت نماید.
وی با بیان این که بیانیه در سه گام خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی بیان شده، ادامه داد: این سه محوری است که درگذشته ملاک بوده و برای پس از آن نیز ملاک می باشد و جزو آرمان های اصلی مورد توجه رهبر معظم انقلاب می باشد.
حیدری مجد با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر نقش و وظیفه جوانان در انقلاب اسلامی، بیان کرد: رهبر فرزانه در تمام بندهای بیانیه گام دوم، مکرر اعلام کرده اند که جوانان به میدان آیند و در این مسیر قرار گیرند و حفاظت از مهم ترین آرمان های انقلاب را عهده دار شوند.
وی تصریح کرد: اگر رهبر معظم انقلاب بر علم و پژوهش تاکید می کند، دلیل این است که دنیای ما باید بر اساس عقلانیت، علم و فهم استوار شود و از سوی دیگر اگر رهبری بر معنویت تاکید دارند، به دلیل این است که انسان بدون معنویت رشدی ندارد.
وی افزود: به طور مثال آمریکا ازنظر علم رشد کرده، ولی با توجه به این که علم آن ها مبنای معنوی ندارد، از داخل در حال فروپاشی است.
استاد جامعه الزهرا(س) در ادامه بیان کرد: تنها انقلابی که بعد از عصر پیامبر(ص) و ائمه(ع) دین و دنیا را با هم مطرح کرده ، انقلاب اسلامی ایران است که حیات طیبه شعار اصلی این انقلاب بوده و به ابعاد مادی و معنوی توجه شده است.
وی با بیان اینکه بر اساس فرموده رهبری شعارهای انقلاب اسلامی، شعارهای فطری بود، گفت: انسان هایی که فطرت پاک و نابی دارند، نسبت به چنین انقلابی بدبین نمی شوند و جوانان در عرصه های مختلف برای دفاع از کشور جانفشانی می کنند.
وی افزود: درعین حال اگر بدبینی از سوی برخی گروه ها نسبت به نظام وجود دارد، در واقع نسبت به انقلاب نیست، بلکه این بدبینی نشات گرفته از عملکرد برخی مسئولان و دولت ها می باشد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 24 بهمن ماه جاری در بیانیه ای مهم و راهبردی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی به تبیین ویژگی ‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در 40 سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تاکید بر امید واقع ‌بینانه به آینده و نقش بی ‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ها، خطاب به جوانان و آینده‌ سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در هفت سرفصل اساسی بیان کردند.
/2085/ 6133/

منبع : خبرگزاری ایرنا

اقتصاد آینده : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top