قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303037
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

مراسم تجلیل از چهره های شاخص هنر انقلابی قم برگزار شد

مراسم تجلیل از چهره های شاخص هنر انقلابی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سیدموسی حسینی کاشانی در مراسم تجلیل از چهره‌های شاخص هنر انقلابی قم که عصر شنبه بیست و چهارم فروردین ماه سال جاری در تالار مرکزی شهر برگزار شد، گفت: هنر انقلابی، هنری است که ارزش‌مدار نظام و پاسدار حرمت انقلاب اسلامی باشد.

حسینی کاشانی در تعریف از هنرمند انقلابی افزود: هنرمند انقلابی کسی است که از هنرش بتواند از پاسداشت انقلاب دفاع کند و در این مسیر گام بردارد.

وی با اشاره به رفتار و گفتار هنرمندان ادامه داد: تمام رفتار و گفتار هنرمندان باید به گونه‌ای باشد که بتوان در عمل پی برد که با رفتارش به ارزش های انقلاب پایبند است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به جایگاه هنرمندان در شهر مقدس قم اظهار داشت: شهر قم؛ پایتخت هنر و هنرمندان انقلابی در سطح کشور است و این جایگاه باید برای همیشه در این شهر تثبیت گردد.

سیدموسی حسینی کاشانی در پایان ضمن اشاره به تبیین انقلاب اسلامی در هنر بیان کرد: هنرمندان انقلابی قم در تمام عرصه‌های هنری، حرفه‌ای و سرآمد هستند و در تبیین انقلاب شکوهمند اسلامی پیشگام هستند.

لازم به ذکر است که در پایان مراسم به چهره‌های شاخص هنر انقلابی؛ حسین فدایی حسین، ابراهیم سلیمانی، حسن عنایتی، محسن مقدادی، هادی گل‌محمدی، احمد علوی، ناصر طاووسی، علی اصغر عزتی پاک، استاد محمدعلی مجاهدی، زهرا فاطمی، امیر حسامی‌نژاد، زهیر صیدانلو، داوود جلیلی، علی صالحی، اصغر شریفی، مرضیه نفری و گروه سرود به رهبری حجازی تندیس و لوح افتخار اعطا شد.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top