قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303042
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

رونمایی از لباس فرم ناظرین عالیه اداره کل راه و شهرسازی استان قم

رونمایی از لباس فرم ناظرین عالیه اداره کل راه و شهرسازی استان قم

تاریخ انتشار: شنبه 24 فروردين 1398|   بازدید: 7 |  

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: از آغاز سال 1398 ناظرین عالیه با لباس متحد الشکل از ساختمان های سطح استان بازدید به عمل می آورند.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری در مراسم رونمایی از لباس فرم واحد نظارت عالیه(ماده 35) این اداره کل اظهار داشت: سال 1398 به نام رونق تولید نام گذاری شده است و رونق تولید مسکن اساسی ترین بخش تولید در حوزه فعالیت های وزارت متبوع و این اداره کل خواهد بود.

وی افزود: بخش نظارت عالیه با هدف نظارت بر تولید مسکن با کیفیت و استاندارد ایجاد شده است و تقویت این بخش نظارتی، موجب دستیابی به این هدف می شود.

صبوری با اشاره به اهمیت بحث نظارت عالیه در بخش ساختمان سازی توضیح داد: این اداره کل به دنبال پیشبرد اهداف و سیاست های دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی در بخش نظارت عالیه(ماده 35) طراحی لباس فرم برای این بخش را در دستور کار خود قرار داد.

وی ابراز داشت: برای جلوگیری از فساد احتمالی، آشنایی بیشتر عموم مردم با قوانین و مقررات ملی ساختمان و جایگاه ناظرین عالیه، قابل شناسایی بودن برای سازندگان ساختمان، ایجاد انسجام سازمانی و افزایش هماهنگی میان پرسنل، بخش نظارت عالیه ملبس به لباس فرم  متحد الشکل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان ضمن بیان این که وضعیت ساخت و ساز ساختمان ها در استان قم مطلوب و ایده آل نبوده و به نوعی دچار گسست فرهنگی، مهندسی و معماری در این بخش شده ایم، خاطر نشان ساخت: در سال 1398 تیم های نظارت عالیه در بازدیدها و گزارش های خود انسجام و هماهنگی بیشتری داشته باشند و با همکاری و مشارکت شهرداری از بروز تخلفات ساخت و ساز در سطح استان جلوگیری کنند.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top