قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303050
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۱۴:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

انتخابات خانه مستند استان قم و تعیین برگزیدگان و بازرس خانه مستند انجام شد

انتخابات خانه مستند استان قم و تعیین برگزیدگان و بازرس خانه مستند انجام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، کاظم رضوانی رئیس اداره سینمایی اداره کل، پس از جلسه انتخابات خانه مستند استان در گفتگویی عنوان کرد: انتخابات خانه مستند استان همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور اعضا و هیئت موسس انجام گرفت که در طی آن محمدتقی رحمتی، محمدحسین هاشمی، بلال الفت و روح‌الله مولوی به عنوان برگزیدگان اصلی و یزدان پرونده و هادی نادری به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

کاظم رضوانی ادامه داد: در این انتخابات مجید ایرانی به عنوان بازرس و روح‌الله حسینی به عنوان بازرس مجمع انتخاب شدند که پس از تایید و طی مراحل اداری جهت ثبت سایر موارد، اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

رئیس اداره سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ضمن اشاره به چگونگی شکل‌گیری خانه مستند استان افزود: خانه مستند استان قم یک تشکل سینمایی است که همانند انجمن سینمای جوان به تشکل‌های استان افزوده شده و زیرمجموعه مرکز گسترش مستند تجربی می‌باشد.

وی با بیان اینکه این تشکل در دو ماه اخیر برقرار شده است اظهار داشت: خانه مستند استان در حدود 50 نفر عضو دارد و با انتخابات و انجام مجمع عمومی توانستیم به این تشکل رسمیت ببخشیم و سعی داریم با انتصاب برگزیدگان شاهد بهبود رویه مستندسازان استان باشیم.


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top