قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303053
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۱۶:۰۰

زکات دریافتی از مناطق و روستاهای محروم صرف هزینه همان جا شود

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد رضایی شورا سازمان تبلیغات فارس

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، حجت الاسلام رضایی ظهر امروز در جلسه شورای زکات که در سالن جلسات صدا و سیما مرکز فارس برگزار شد، گفت: زکات پس از جمع آوری به فقرا پرداخت می شود و برخی از مساجد که در این امر مقداری اکراه دارند از این جهت است که می خواهند کمک به فقرای منطقه شود.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات استان فارس تصریح کرد: سازمان های مربوط به زکات باید فرهنگ سازی کنند که به ازای آنچه که جمع می شود یا معادل آن بین فقرای منطقه تقسیم شود. اگر بنا است این اتفاق رقم بخورد باید فرهنگ سازی شود.

در ادامه این جلسه محمد رضا امیری، فرماندار شیراز نیز با اشاره به اینکه 82 روستا پرداخت کننده زکات در سال گذشته بوده اند، اظهار داشت: تعداد روستا های مشمول 106 روستا بوده است.

وی با بیان اینکه شهرستان شیراز 58 میلیارد ریال زکات در سال گذشته پرداخت کرده است، افزود: باید در تبلیغات نیز به سمت رویکرد عمرانی برویم.

فرماندار شیراز به نحوه پرداخت زکات اشاره کرد و بیان داشت: باید به سوی استفاده از روش های پرداخت الکترونیک برویم، اگر بتوانیم به منظور شفافیت سایتی را طراحی کنیم تا درآمد ها مشخص شود این عمل بسیار مطلوب خواهد بود.

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top