قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 303061
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۱۹:۲۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

طرح جمع آوري معتادين متجاهر باید تداوم داشته باشد

استاندار قم:

طرح جمع آوري معتادين متجاهر باید تداوم داشته باشد

استاندار قم بخش قابل توجهي از كاهش آمار سرقت را نتيجه ي اجراي طرح جمع آوري معتادين متجاهر دانست و گفت: اجراي اين طرح بايد تداوم داشته باشد.
استاندار قم با بيان اينكه در حوزه مبارزه با مواد مخدر، دستگاه هاي دولتي بايد ابتكار عمل داشته باشند افزود: فرمانداري و نيروي انتظامي قم در اين حوزه محوريت دارند؛ ولي همه ي ادارات مرتبط بايد برنامه ي خود را معرفي و پس از تصويب در ستاد، براي تحقق آن تلاش كنند.
وي با بيان اينكه اقدامات بسيار خوبي در راستاي كاهش سرقت در ايام نوروز 98 صورت گرفت افزود: از اقدامات مسئولان امنيتي و ناجا در اين زمينه قدردانيم.
مقام عالي دولت در استان بخش قابل توجهي از كاهش سرقت در ايام نوروز را به دليل اجراي طرح جمع آوري معتادين متجاهر دانست و تصريح كرد: اين طرح بايد با غربالگري افرادي كه قابليت بازگشت پذيري به جامعه را دارند ، تا 6 ماه تمديد شود.
استاندار قم گفت: بايد از ظرفيت هاي موجود براي بكارگيري روانشناس در كمپ هاي ترك اعتياد و نيز افزايش نشاط در بين معتادين در راستاي جلوگيري از بازگشت آنها به دام اعتياد استفاده شود.
سرمست با تاكيد بر استخراج گزارشات دقيق، علمي و ميداني از آسيب هاي اجتماعي افزود: در مقام مسئوليت خوب است بدبينانه نگاه كنيم و همه ي تلاش خود را در جهت حل مشكلات به كار ببريم؛ ولي در فضاي رسانه اي نبايد خانواده ها را دچار دغدغه ي بيش از حد كنيم.
استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر مقایسه ی استان قم با سایر استان ها در حوزه ی عملکرد گفت: جذب حمایت ستاد مرکزی مبارزه با مواد مخدر کشور نیز باید در دستور کار باشد.
سرمست همچنین فعالسازی شورای فرعی شهرستان و کمیته های تخصصی در راستای بررسی کارشناسی طرح ها را خواستار شد و گفت: مسائل کارشناسی شده باید برای تصویب در جلسه ی شورا مطرح شوند


قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

 + 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top